reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

witam z ranka po cudnie przespanej nocy wstałam z radością gdyż od wczoraj wieczora moje krwawienie ustąpiło uff jaka ulga .. Tak się wczoraj naczytałam o tych ciuszkach że jak tylko otworzą sklepy wsiadam w auto i jade na szoping a co mam 200 zł zaskurniaczków to sobie coś tam kupie :happy2:
 
reklama
Hej dziewczyny. Witaj Mamii
alecta, to możemy sobię podać ręce. Choć mnie może aż tak nie boli. Zaraz sięgam po *spam*. Musiałam odstawić tabletki na alergię z powodu ciąży to mam teraz nieustający katar. Modlę się tylko żeby nic się do mnie większego nie przypałętało. Tak się dosyć wczoraj nastraszyłam czytając te opowieści o poronieniach. W życiu nie pomyślałabym, ze może być ich tak wiele na nas wszystkie, które tu jesteśmy.
 
McPearl co jest kochana z Twoim suwaczkiem,już kilka dni pokazuje 4 tydzień 2 dzień ciąży zacioł się,czy co ?

Przeziębionym życzę zdrówka :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam i miłego dnia!

Ledwo wstałam i mnie mdłości dopadły, musiałam coś na szybko zjeść, brrr.
 
Cześć dziewczyny
Witam nową mamusię :)
Ja codziennie wstaję o 6.30 bo chłopców trzeba do szkoły i do przedszkola wyszykować. Po południu chodzę do pracy, mam pół etatu w bibliotece, praca lekka, przyjemna, ale za to pospać nie można, więc wieczorami padam :-p

U nas też zimno, niech już będzie ta pogoda, bo nie mam dla Kacpra żadnego białego swetra pod albę.

aguś to dobrze, że krwawienie ustało:tak::tak:

alecta, mcpearl dziewczyny płukać gardło ciepłą wodą z solą, wiem, że to paskudne i może zbierać na wymioty, ale naprawdę działa!!
 
Witam się z "rana" choć na nogach jestem od 7 eh dzień jak codzień ;)

agus123 super ze ustąpiło :) ja zakupów ciuszkowych nie robię, niecierpie tego ;) ale moja mama robi zakupy za całą rodzinę ;) dla Oli nie kupiłam ANI JEDNEGO UBRANKA! Wszystko mamusi tesciowa ;) tylko słyszę "aaa wiesz byłam w sklepie cis sobie kupić i taka promocja była to ci kupiłam dla Oli kilka sukienek, bluzeczki, majtki, nie potrzeba ci nic więcej? " wiec luz bluz ;) zdecydowanie wolę zakupy praktyczniejsze wózki, nosidla, butelki i inne ustrojstwa :)

McPearl co do poronien w moim otoczeniu nigdy nie było ani w rodzinie ani wśród znajomych, wczoraj pierwszy raz usłyszałam ta straszną wiadomość przedwczoraj znajoma poronila w 7tc do tej pory Jestęm wstrząśnięta :(

Megami mam tak samo czuje mdłości, muszę coś zjeść i mija mi :)

Strasznie dziś mi ciężko na duszy (choć to pewnie kwestia wkrętu) TAAAK EXTREMALNIE BARDZO CHCE KAAAWYYY! Zrobić sobie pyszne latte z mojego ukochanego ekspresu ;( poza tym strasznie brakuje mi biegania, ale nie chce biegać zanim lek nie powie ze berbeć jest ok i mogę wrócić do biegania aż mnie wszystko swędzi odvtego nic nie robienia :( ehhhh
 
reklama
Jezyk ja ogólnie wstaję o 5:30 w tygodniu, bo musze sie ogarnąć, dzieciaki zawieźć do p-kola i prosto do pracy. Na szczęście niedługo to ostatnie będę mogła wykreślić ;) tak nie lubię swojej pracy, że szkoda gadać, ale pracować gdzieś trzeba-przynajmniej na razie.
Plukanki na mnie niestety nie działają. Ulga jest dosłownie na minutę. Psikam sobie Unibenem i jest trochę lepiej.
 
Do góry