reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

alecta ma rację, Internet to nie jest odpowiedni doradca :)

A ja sobie zrobiłam dzbanek wody z cytryną i miodem. Wykrzywia mnie na wszystkie strony, ale ponoć pozwala zwalczyć przeziębienie w zalążku :)
 
reklama
Hejka :)
Miłego dnia dla Was!

Mi dziś od rana brzuch ciąży, bardzo to niemiłe. Pewnie przez te niekończące się wzdęcia ;) Jak mnie czasem nadmie to normalnie 4-5 miesiąc haha. Rety jak sobie pomyślę o noworodku to mi słabo i słodko zarazem. Słodko, bo wiadomo, cudeńko malutkie, ale to wszystko co z nim związane. Ale ja się rozleniwiłam... :D :D


Co do "internetów" to racja, nie ma co za dużo czytać. Internet to świetne źródło informacji, na prawdę dużo mądrych rzeczy można znaleźć, ale trzeba umieć je oddzielić od tego śmietnika bzdur, a to nie jest łatwe.
 
Ostatnia edycja:
megami Ja też się ogromnie rozleniwiłam, zrobiłam się bardzo wygodna, chłopcy są już duzi, potrafią zadbać o swoje potrzeby, przesypiają nocki, a tu wszystko będzie od nowa.
 
O Mamusie, ale natworzyłyście.
Ja jestem nieprzytomna, moje dziecko pierworodne przeziębione i całą noc akrobacje uskuteczniało, rano zdrzemnęłam się chwilkę, ale maminsynek długo beze mnie nie wytrzyma i od 8 chodzę jak zombie.
Ale ja za to nie mam czasu rozpamiętywać dolegliwości;) Filip zajmuje cały mój czas;) W ciąży z nim też siedziałam, analizowałam, stresowałam się, nawet mnie lekarz opieprzał za czytanie głupot w internecie;)
 
Witam dziewczyny, udzielam się troche na Grudniówkach ale termin mam prawdopodobnie na 04,01 , po dzisia=ejszej wizycie będę wiedziała więcej. Mdli mnie tez a najbardziej jak mam pusty zołądek i staram sie wciąż coś "memlać". Wychodzi mi 6t5d ciązy, a w domu mam juz dwóch chopaków, 6 lat i 20 miesięcy :)
 
reklama
Dziewczyny,któraś pytała o rutinoscorbin wiem na pewno ,że we wczesnej ciąży nie wolno przesadzić z witaminą C,bo sprzyja to poronieniu,więc proszę o rozwagę

Do południa pisze z telefonu więc bez pogrubiania waszych nicków i nie personalnie,więc przepraszam :)

Trzymam mocno kciukasy za nas Wszystkie &&&&&&&&&&&&& musi być dobrze nie ma innej opcji :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry