reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

A ja właśnie siedzę w kolejce u dentysty :'( tak jak poród mnie nie boli tak zęby to moja zgroza i nawet sam dźwięk tej maszynki do wiercenia mnie boli ;(
 
reklama
bada ja pytałam o rutinoscorbin, bo tak mi coś w głowie szumiało, że kiedyś lekarka mówiła żeby nie brać rutinoscorbinu.

doggi ja się mogę zamienić!! Nie boję się dentysty, wszystkie zęby mam poleczone, ale za to na samą myśl o porodzie dostaję gęsiej skórki brrr. Pierwszy nie był zły, ale po drugim do dziś mam chyba traumę
 
Doggi mam tak samo,do tego stopnia,że nawet z dziećmi staram się wysyłać męża do dentysty.Nie wiem czy wiecie,ale leczenie kanałowe w ciąży i 6 tygodni po porodzie jest na kasę chorych,tylko dentyści o tym nie mówią,koleżanka z innego wątku jest dentystą i pisała jakie mamy ulgi w ciąży
 
Witam! Serdecznie Wam gratuluję i marzę żeby do Was dołączyć :-) Czekam na zrobienie testu, ale ostatnie dwa cykle miałam bardzo nieregularne. Przedostatni trwał 34 dni a ostatni 24 :no: W tym cyklu czułam jajeczkowanie między 13-15 dniem. Dziś jest 26 , myślę że w poniedziałek mogę już zrobić teścik. To będzie 29 dzień. Życzę Wam spokojnych 9 miesięcy !!
 
Hej, właśnie wpadły mi w rączki wyniki drugiego testu b-hcg
środa: 848
piątek: 1950
czytałem, że po 48h skok hormonu średnio wynosi 66%, tutaj mamy grubo ponad 100%, ciesze sie, a jednocześnie troszkę sie martwie
 
Gund, nie ma co się martwić. Skok hormonu to kwestia indywidualna. U mnie po takim czasie HCG wzrosło trzykrotnie i lekarz nie widział problemu, wręcz przeciwnie.
 
gratuluje takiej bety a z lekami dziewczyny uwaga byłam na pogotowiu o miałam wysoką temperature i lekarka powiedziała mi że w ciąży z antybiotyków tylko duomox a na gorączke tylko paracetamol
 
reklama
Do góry