• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Styczeń 2015

Doggi- kurcze to nieciekawie. Leż i odpoczywaj. Niby omdlenia w ciąży się zdarzają, ale ja nie miałam nigdy. Mam nadzieję, że nic Ci się nie stało jak upadłaś. I mąż ma rację, wzywaj taxi kiedy potrzebujesz, nic sobie nie wkręcaj.

Mnie po wczorajszym dniu do dzisiaj wszystko boli. Czuję się jakbym cały dzień jeździła rowerem na niewygodnym siodełku. Pośladki, uda, pachwiny, no wszystko.
 
reklama
agulqua, moja ciocia ma działkę w Tucznie...może gdzieś tam sąsiadujecie ;-)

Objadłam się dzisiaj gulaszową. Całkiem nieźle wyszła.

Ja teraz poprałam ciuszki w Lovelli. Była w promocji w biedrze po 15 zł. Dzidziuś też niby spoko.
 
Femme ja chce mrozona! Wlasnie wypilam zwykla bo cisnienie 90/50.

Doggi !!! Rozumiem cie z brzuchem-mam to samo. Dzis podlalam ogrod, wsadzilam 4 wrzosy i nie moglam do domu dojsc. Ale omdlen nigdy nie mialam...aaaa. Wspolczuje!
 
reklama
Doggi, matko, dobrze, że nic Ci nie jest!!!


Jak Was czytam laski, to normalnie za głowę się łapię, ja tam wcale stycznia nie wypatruję, dobrze mi w ciąży i mogłaby trwać jak najdłużej za brak okresu, wzrost włosów, mocne paznokcie i seks bez ograniczeń :-D


Wyjeżdżam jutro w nocy, ale dzień mam dziś parszywy, dlatego mnie mało, na pocieszenie zrobiłam sobie zakupy (bo dla Dzidzia nie czuję parcia na shopping :-():
tunika Reserved (po porodzie, bo mi się cycki nie mieszczą :baffled:), tunika Bershka (na plażę), BOSKA spódnica Troll (będzie idealna na rozmowy rekrutacyjne!), sukienka H&M (będzie na wigilię ;-)), bluzka Orsay (na wakacje) i zajebiaszcza zamszowa ramoneska, wszystko za 6zł :-D
Kocham Allegro, licytacje od 1zł i odbiór osobisty :-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry