reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Agulqa rozumiem :-) u nas póki co brak perspektyw ba własne mieszkanko niestety...może kiedyś jak wrócę do pracy :-)
 
reklama
Tasia my niestety wszystko naraz. Oby udalo sie odebrac mieszkanie w sierpniu. Zrobimy co najwazniejsze i moze we wrzesniu wejdziemy. Reszye bedziemy robic w trakcie bo nke chcemy kredytu na remont brac a i na bobasa trzeba cos odlozyc.
 
hej my nadajemy jeszcze z lozka... :-) my jutro jedziemy do p na wakacje..
kilka dni w rodzinnym mescie i do wladyslawowa ;-)

doggi ale sie narobilas:tak:i sie ostatnio nawet zmywac nie chce hih:-D

dziewczyny niewiem jak w pl z internetem bedzie, wiec moze mnie czasem 2 tyg nie byc...
 
Witam witam :-D

Agulqa pewnie, że nie musisz robić cytologi, jak masz "świeżą". Ja miałam dawno, więc dr pobrała, ale jak powiedziała niepełną, bo nie z szyjki, żeby mi krzywdy nie zrobić ;-) i niby po roku trzeba ją powtórzyć.

Tasia u nas królują "Wspaniałe zwierzaki", a od wczoraj jeszcze piosenka "Co się stało z pszczółką Mają". Pewnie za chwilę im włączę i będą śpiewać :-D:-D

Doggi to się narobiłaś :szok:

Ja ostatnio spać nie mogę, kręcą się pół nocy, a potem chodzę półżywa.
 
Witam w piątunio :)

My juz od 8 na nogach (ola ma dzień dziecka i nie poszła do przedszkola bo o 11 jedziemy nad jeziorko)

Zaczynają się nocne wędrówki na sikanie :/

Teraz kończę śniadanie i biorę się za sprzątanie bo sodoma i gomora w chacie :p

A moja córcia jest kochaniutka, mamy szklany stół w jadalni i zjadła śniadanie poszła po płyn do szyb i ręczniki papierowe i umyla stół :) uwielbiam tą laske :)
 
Aza byliśmy tam już trzy razy pod rząd z córcią i strasznie ciągnie nas kolejny raz;) Mieliśmy nigdzie nie jechać, bo w maju zaliczyliśmy Turcję, ale znalazły się fundusze na tydzień;) Mamy sprawdzony apartamencik przy morzu, a w parku i z placem zabaw;) We Władysławowie byłam w 5mies. ciąży. Super szeroki plaże!!!
 
Doggi poczestuj golabkiem:tak: tak tez za mna od dawna chodzi, ale jeszcze sie nie zmusilam :-)
Dziewczyny wiecie gdzie jest ladnie chociaz we Wladku to jak dla mnie za duzo ludzi:tak: ja dla odmiany w sierpniu jade w gory :-) chociaz te mniejsze, ale rusze sie gdzies :-) a dzis tak ladnie, ze po poludniu znow na plaze :-)
 
ja dzis caly dzien w lozku chyba. Glowq mi peka, jakas masakra. Na wakacje w przyszlym roku pojedziemy z bubusiem. W tym roku w domku. Ł i tak cizgle pracuje, urlop jjz mial :-(
 
reklama
Doggi :-o czemu głupie ;-) kochana ze tak się wysililas dla rodzinki :-) chętnie bym wpadła na taki obiad :-D

Agulqa poproś o cytologie należy się Tobie darmowa w ciąży

mi robili mimo że miałam robiona 4 tygodnie wcześniej :p tyle ze wtedy jeszcze o ciąży nie wiedziałam ;-)

Nulini to się nazywa ciąża :-D przejdzie ;-)

AZA, Elutka. to w tym roku może i mnie będzievie miały ochotę odwiedzić zapraszam ;-)

Nieobecna mój zaczął rzucać jak dowiedziałam się o ciąży... Oj ciężko było na początku ale teraz już luz :-D


Co do wakacji nas będzie stać jedynie na wczasy 3 dniowe pod namiotem :-D ale dobre i to ;-)

A tak w ogóle to dzień dobry z rana ;-) jak mi się nie chce zabrać za sprzątanie -_-
 
Do góry