reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Nulini z tego do piszesz o ciazy u mmie sprawdza sie tylko brak okresu. Wlosy nie rosna, paznokcie sie juz polamaly a na seks hie mam ochoty :p ciagle zmeczona jestem.
Zakupow zazdroszcze, my dzis bylismy w budgoszczy w galerii. Masakra jakas. Ł kupil mi jedynie spodnie i bluze dresowa milutkie no i gatki bo dupa sie nie miesci w wiekszosc sprzed ciazy z reszta jakos bawelna teraz taka przyjazna dla mnie ;-)

Mcpearl, nie to Tuczno :p my Tuczno 15km od inowroclawia w strone budgoszczy :p

Stokrotka ja juz rozgladam sie za jakas przyczepka na brzuch. Ale teraz mam wrazenie ze z dnia na dzien wiekszy

Nulini ojjj gdyby na kazde dziecko 100funtow tygodniowo dawali :p

Sprite a propo cyckow ja dzis przymierzalam staniki w esotiq.... 85e bylo ok. Ł az wytrzeszczu dostal :p
Golic tez mi juz ciezko a co dopiero pozniej. Nogi bola, stopy, biodra. Sypie sie ogolnie ;-)

Eh... ja sie wkurzylam mieszkaniem tzn remontem. Chcialam wymienic futryny i drzwi wew ale ze sa metalowe funtryny to bedzie mega duzo roboty, nadbudowywania scianek itp. I niestety bedzie musialo sie obejsc odswiezeniem starych futryn i drzwi bo raczej nowe drzwi w takie futryny nam sie niemsprawdza :-(
 
reklama
Hej dziewczyny. Znów mnie jakis czas nie byli, ale najpierw wakacje, potem riczek małego, a następnie dochidzilam do siebie, bo mój Malý musi mieć operacje i nie miałam SIL pisać eh...

Mam nadzieje ze u każdej z was wszystko ok, ze samopoczucie wan dopisuje. Jutro was nadrobie troszkę.. Udanej nocy mamusie
 
Martusia mam nadzieję, że ta operacja to nic powaznego :-\

Sprite, na pewno w końcu się nauczy. Jak dziecko już gotowe to i weekend wystarczy, ale musi ktoś poźniej w ciagu dnia być i szybko reagować.
 
Agulqa z tym brzuchem rozumiem Ciebie doskonale ja mam wrazenie ze co sie budze to wiekszy i ze jeszcze troche i skory mi braknie:-D
Z tym goleniem to jutro ide do gina i zastanawiam sie jak to zrobic:-\ orzed ciaza zaczelam laserowa depilacje ale udalo mi sie tykko dwa zabiegi wiec lipa:-(
no coz wygibasy beda:-) :-)
 
Megami tak jak wam kiedyś pisałam mój maly miał rozszczep a dzieci te nie maja wykształconych przewodów słuchowych, przez co gorzej słyszą, niestety wypadły mam dreny które pomagają lepiej słyszeć i musimy zamontować nowe.. A no i w pazdz chyba kolejny zabieg bo jaderka nam nie zeszły, więc jestem ostatnio klebkiem nerwów.. Jutro was nadrobie i wkrece się w grupę :-) dobranoc
 
Megami, no myślę. do podstawówki na bank już w pieluchach nie pójdzie :-p

martusia, trzymam kciuki dla synka!

agulqa, :szok:... ja mam nowy stanik "D", ale na upartego wystarczyłby "C", tylko szkoda mi je ugniatać! i jak ja tych cycków nie lubię :happy2:
 
Sprite u mnie to szczescie ze sama z siebie zaczela wolac. Wczesniej zero prob, zero tlumaczen czy zmuszania. W Wielkanoc zrobila kupe w pampka. Sciagnelam i latala bez. Nagle wola siku. My wielkie oczy i tak juz zostalo:)

Martusia kciuki za bąbla! Bedzie dobrze;)

Nulini ja tak w poprzedniej ciazy sie czulam:) A teraz chlop daje mi w kosc:p Ale fakt ze pazury piekne, grube:) Ja sobie nie umiem nic upolowac na allegro ale core tez obkupuje:p
 
Ostatnia edycja:
kasiek, super. młody w upały też po ogródku w samych majtach latał i w większości przypadków zdążył sobie odchylić majtki (bo ściągnąć nie potrafi haha) i wysikać się gdzieś pod płotem (no jak prawdziwy facet :cool2:). ale w pieluszce niestety nie chce wołać, a tak jak wcześniej pisałam, nie jestem w stanie z nim wyjść popołudniu na dwór bez pieluchy, żeby np. w dżinsy się zsikał. no nie przemawia to do mnie. ale na urlopie będziemy działać :-)
 
Hey, ja od pół godziny Was nadrabiam bo spać nie mogę. Moje dziecię obudziło mnie bo śniło mu się, że zbił kubek :)

Doggi Ty to masz przeboje w ciąży. Mam nadzieję, że dziś będziesz miała lepsze samopoczucie.

Nulini udanego wypoczynku :)))

Bada trzymam kciuki za bratową aby jej się poprawiło.

Jezyk mój też został w zerówce przedszkolnej a za rok szkoła... jak ten czas leci.

Martusia tyle rzeczy Wam się przypałętało. Trzymam za Was kciuki!

Agulqa jak tam teściowa, grzeczna?
 
Ostatnia edycja:
reklama
E laski ja gdzieś czytałam, że podobno rodziny 5 osobowe mają być z podatków zwolnione ;-) oczywiście wszystko jest na razie w fazie roboczej, ale przynajmniej coś zaczyna się dziać ;-)
Mam dosyć głupich snów.
Budzę się po nich taka zmęczona jakbym całą noc nie spała.
Dziś mi się śniło, że mieliśmy się gdzieś przeprowadzać i, że koleś, który nam w tym pomagał chciał żebym Ł dla niego zostawiła i ja kombinowałam jak to zrobić żeby Ł się o tym nie dowiedział, bo wtedy byśmy się nie przeprowadzili, a przecież zostawiać go nie chciałam i w ogóle jakieś poplątane to wszystko było.
 
Do góry