reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Ja mam zawsze potworne wyrzuty sumienia jak krzyknę na Tosię, bo ona jest strasznie wrażliwa i od razu podkówka, przeprasza, przytula i poczucie winy mnie zabija...
 
reklama
To moja Nina tak jak Tosia od Nulini,zaraz łzy w oczach nawet jak tylko piwiem że nie podoba mi sie jej zachowanie,straeznie jest wrażliwa.a ja nerwus jestem i niestety czesto krzycze...dzisiaj piatek 13 i już pech...jutro mieliśmy jechać do Aso sprawdzić jeden samochód i ewentualnie kupić jak bedzie ok a dzisia rano koleś napusał smsa że sprzedał już...ale przypuszczamt że chcia£ nas naciagnać bo auto mogło być bite i sie orzestraszył Aso.ale cały zeszły tydzień twardo mówił że można sprawdzić...ehh
 
Hej :) ja nic nie wiem co sie dzieje na forum księżniczki rządzą niepodzielnie ;) wreszcie załatwiłam szczepienie :)
Potrzebuje kupić mleko ha i nie wiem czy bebilon czy bebiko :/ teraz mam enfamil a oni tego cuda nie maja :/
Ostatnio dziewczyny przespały cała noc do 6 rano budzę sie a tu jasno, wyskoczyłam z łóżka jak oparzona bo nie wiedziałam co sie dzieje :))) i przez 10 min sie zastanawiałam czy karmiłam je w nocy czy nie :)))
 
Witam piątkowo :happy2:

Stokrotka enfamil ha 1 kupowałam w rossmannie ,ale G nie chciał pić (ma gorzkawy smak) i wyrzuciłam,a największy wybór jest chyba w intermarche ja tam biorę nan pro ha 1 ,tylko on drogi 31 zł za puszkę 400 g
 
piątki 13 bardzo szczęśliwe są :) mój syn jest z piątku 13go :p

Pozdrawiam Was serdecznie i dużo cierpliwości życzę.
Też jestem nerwus i też potem syna przepraszam, jak się niepotrzebnie uniosę ...
Szpital w domu mam uciekam ogarniać!
 
U mnie nocka ok, pobudka o 3 i w miarę szybko zasnął a potem po 6. Teraz kolejne karmienie ale Piotruś nie chce spać ;-) Słońce się trochę przebija ale i tak dosyć chmurzaście..
Chyba tutaj jest jakoś bardziej przejrzyście niż na fb, tam jak piszecie to mi te posty jakoś się ukrywają..
 
bada, intermarche jest drogie pod względem mleka niestety.

A ja stoję na balkonie i bujam wózek bo mała breczy, a w chacie syf...

Tutaj faktycznie jakoś lepiej niż na fb.

U mnie też piątek 13 szczęśliwy. Pisałam wtedy maturę z biologii w ławce nr 13.
 
reklama
Dziewczyny śpią przy otwartym balkonie :) zimno mi :))) a ja nikogo z Was nie mam na fb:(
Mogę dołączyć Aleksandra Trzebińska Wrocław :)
Zabrałam sie za dzierganie bransoletek :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry