reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe brzuszki

reklama
1466165218-yzazk2.jpeg


10tc i nadal tylko ciaza spozywcza [emoji16]


10tc [emoji295]️
 
Jakie wy malutkie czy tylko ja ze styczniowek robię sie słonica od początku ? Dodam, ze zdjecie z rana jak pojem cały dzien to wieczorem wyglądam jakbym była w 7 mc [emoji23][emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bridget w pierwszej ciazy do 7 mc nie było nic widać, wywaliło mnie jak byłam juz po terminie porodu, teraz jest zupełnie inaczej. W pierwszej ciazy tez miałam tylko brzuch, tyle ze byłam przy sobie przed ciąża i w pierwszych 3 mc schudłam prawie 12 kg bo nie miałam apetytu i nie wiedziałam ze jestem dowiedziałam sie w 13 tyg [emoji85]

A na 3-4 tyg przed terminem wyglądałam tak :

1466235337-4ufyjl.jpeg


[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] teraz bede taka w 5mc jak tak dalej pójdzie [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale może teraz bardzo widać a poźniej staniesz w miejscu z brzuchem a nam brzuchy wybuchną do przodu :) Ja juz bym chciała Kolorowa taki jak twój przynajmniej widać ze jestes w ciąży :)
 
reklama
Do góry