reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe brzuszki

reklama
No dobra i ja sie chwale, choc jeszcze uważam, ze to trochę spożywczy, choc ten juz taki inny sie zrobił
9 tydzien
1466625790-3p2sig.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super brzuszki, ja sie chcialam pochwalic swoim I przy okazji założyłam spodnie sprzed ciaxy zeby zobaczyc ile urósł... W spodniach dopinam sie lepiej niz przed ciaza.
Wiedzialam ze schudlam no ale bez jaj.
 
ooo dopiero zobaczyłam taki wątek! ale mój brzuch to bije wasze na głowę ! Ale wy chudziny jesteście !
foto mi nie wychodzi, ale zmierzyłam się w pasie na wysokości pępka 97 cm ! więc doszło tak z 5 cm myślę.
Zawsze mi rosnie najbardziej brzuch, uda,dupa i mam okragłą twarz która też dodaje mi kilogramów , pyzka taka ze mnie ;p
Okragła twarz to też taka dziecinna twarz zazwyczaj, u mnie tak jest, nie raz słyszałam, że taka mloda już dziecko - ur. jak miałam 26 lat, teraz mam 28,w sklepie proszą o dowód ,no i czasem nie traktują mnie poważnie, denerwuje mnie to- trochę się pożalilam
Fajnie móc popatrzeć na wasze piękne brzuszka :)
 
KolorowaMama jaki fajny masz już brzusio ;) ja też mam większy niż w pierwszej ciąży(później wkleję zdjęcie ;) ) i mam to samo na koniec dnia znacznie mi się powiększa ;)
 
KolorowaMama jaki fajny masz już brzusio ;) ja też mam większy niż w pierwszej ciąży(później wkleję zdjęcie ;) ) i mam to samo na koniec dnia znacznie mi się powiększa ;)

Na koniec dnia to jak mały słonik ale brzusio duzo szybciej i większy niz za pierwszym razem. Najważniejsze zeby maleństwo zdrowo rosło i miło wygodnie [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry