reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Kalogar ma mnóstwo drogich perfum, właściwie to wszystko ma i w tym jest problem
Paulettah jego pasją są sporty zimowe ale tu też właściwie wszystko ma bo prowadzimy wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i sklep sportowy
Tańce i striptiz w tym przypadku odpada bo same wiecie jak wyglądam :-/
Chciałam coś szczególnego bo to pierwsza rocznica ślubu kościelnego no ale kurde umysł zaćmienie
 
reklama
Ja pi chińczyku też miałam dobry cukier. A wczoraj robiłam spaghetti i też super! Idzie przeżyć z tą cukrzyca. Myślałan że będzie gorzej.
 
A moze jakas po prostu kolacje wyjątkowa z jego ulubionymi daniami przy jego ulubionej muzyce ? To by zapamiętał :)

Widzicie piąstkę? :D ImageUploadedByForum BabyBoom1446731699.018251.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1446731699.018251.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1446731699.018251.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 71
Widzę o ja wow :-o
Mąż zabiera mnie na kolacje więc odpada :p kurde chyba dam mu buziak i powiem żeby cieszył się tym że mnie cieszy jego prezent :-D
Na kosoglos też mam zamiar się wybrać a co ;-)
 
reklama
Do góry