reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Wróciłam z zakupów :/ nogi mi wchodzą do tyłka :confused:

Kreski nie mam i ostatnio też nie miałam.
Aaa chińczyka bym zjadła, ale młodzież niekoniecznie, więc trzeba się dostosować ;)
 
Ja kreski nie mam. Ani pepka wystajacego:p z synkiem tez nie mialam wiec domyslam sie ze teraz tez nie wyskoczy.. A enema to wlasnie plyn do lewatywy . Wiem bo tesciowi kupujemy w pl bo ma problemy z wyproznianiem .
 
A co tu taka cisza.. Ja juz na pobraniu dzis byłam i o 18 mam wizytę u ginki ciekawe co dzis powie, czy mała badał tak nisko, ostatnio mówiła żebym wytrzymała do 32 tc wiec pewnie wytrzymam bo juz 31 jest. Dzis rano czułam mała bardzo nisko wręcz jakby mi juz w nogę kopała.
 
reklama
Kas kciuki za wizytę. Mnie pobieranie czeka w poniedziałek a wizyta w czwartek kolejny miesiąc zlecił mam nadzieję,że teraz już wizyty co dwa tygodnie będą. a jak u was od którego tygodnia wizyty co dwa tygodnie?.Też ani kreski ani wystającego pępka nie mam.
 
Do góry