reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Witam :)

Karola witaj :) jak ta aplikacja się nazywa ? Tez bym sobie ściągnęła :) gratulacje dwóch kresek !! Tez mi wg tych chińskich kalendarzy wychodzi chłopak ale tam się bierze pod uwagę wiek i miesiąc zaplodnienia, wiec pewnie dlatego wszystkim nam wychodzi ?:p

Jagoda tak samo hehe u mnie mąż też mówi ze to chłopak będzie :) dla mnie obojętne, oby zdrowe :)

Inis - no pięknie przyrasta ilość hormonów :)
 
reklama
Aplikacja tantum rosa i w niej sa kalendsrzyki ale wlasnie wiek i miesiac zaplodnienia podaje sie ☺ ale mam tez aplikacje asystent ciazowy i tam kazdy tydzien slicznie opisany ☺
 
Karola - dzięki za nazwę aplikacji, trzeba będzie obadac :)

Aktina - a u mnie w chińskim wychodzi dziewczynka. Może jakiś dziwny chiński mam :D
 
Karola - dzięki, zaraz poszukam :)

inis - ja patrzyłam tu Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl ja pisałam skonczone lata czyli 25, no i kwiecień :) ale podejrzewam ze w kazdym kalendarzu moze inaczej wyjsc :) podobno na stronkach trudno trafic na "prawdziwy", bo chińczycy liczą wg innego kalendarza :p
Jakie dane dajemy do tabelki?
 
Hej dziewczyny :-) przepraszam ze mnie tak mało ale pracuje.... jutro wolne to będę więcej czasu :-) Witaj Karola w naszym gronie:-) I nie świetny pomysł z tabelka:tak: tez wczoraj zrobiłam test pod wieczór żeby zobaczyć czy kreseczkami jest ciemniejsza i jest ciemna:-) nic mi na razie nie dolega :-) tyle ze wcoraz w południe przestałam 3 h i wieczorem o 21 juz byłam w łóżku hehe:-D a u Was jak samopoczucie? Humorki?
 
Witaj Iza :) Myslalm ze tylko mój mąż pracuje w majówkę :) wczoraj i dzisiaj w pracy.. a ja sama w domu :) tak dziwnie jakby dwie soboty pod rząd :) a samopoczucie. .. tez takie sobie .. jakoś się boje ze nic się ze mną nie dzieje.. piersi praktycznie normalne, nic nie boli. . Chyba musi zrobić jutro test żeby zobaczyć czy kreska ciemna :( chyba musze się czymś zająć :) a ty jak się czujesz ?
 
Xkarola fajnie te aplikacje :) będzie co czytać w wolnej chwili :)

Jagoda ja wczoraj miałam ochotę na śmietanę. . A raczej na sałatę ze szczypiorkiem i śmietaną taka na kwasno z łyżeczka octu mmm samą się zajadałam :)
 
reklama
Hej i jak się macie w popołudnie sobotnie? Ja już po pracy i po drzemce oczywiście?:-D wieczorkiem grill wiec sałatę cze zrobię i leniucha je do poniedzialku:-) a jutro idę z mężem na ryby haha ciekawe czy coś zlowie:-D weźmiemy kiełbaski i rozpalić ognisko na miejscu:-) mam nadzieje ze to będzie fajna niedziela:tak: Aktina tez mam czasem takie małe wątpliwości czy faktycznie jestem w ciąży bo nic mi nie dolega na prawdę oprócz (.)(.) Bolą cech i sennosci:-D ale wieczorem się wczoraj upewnić am i kreska na tescie jest bardzo ciemna :-D
 
Do góry