reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dzięki za miłe przyjęcie dziewczyny. :) U mnie z objawów to senność, ziewam co chwilę, i częstszy głód. A jak nie zjem, to mnie mdli troszkę. Kilka dni temu miałam straszną "chcicę" na ryby, orzechy, śmietanę. No i mam delikatnie większy brzuch, jak przed okresem na przykład.
A teraz chyba zrobię sobie drzemkę. :)
 
reklama
Czesc dziewczyny ☺ja tez spodziewam sie dzidzi w styczniu podobno 2 stycznia ☺
Rowniez jak wy rocznik 89 wiec widze ze chyba to byl nasz miesiac ☺ ostatnia @ 26.03 to byl nasz 3 cs i wreszcie owocny ☺ z objawow mam jedynie czestsze siusianie i bardzo powiekszajace piersi! Mam nadzieje ze na takich objawach sie skonczy
 
Ostatnia edycja:
Ja też czuje się senna, a może raczej bez energii (chociaż chciałabym wiele rzeczy robić) :-) No i coś co mnie dziwi najbardziej - nie mam kompletnie ochoty na słodycze. Nie do pomyślenia jeśli chodzi o mnie :-D


Karola - witaj! :) haha kolejna z naszego rocznika, robi się ciekawie :yes: Rzeczywiście to chyba nasz czas. Widzę, że macie już jedno maleństwo - teraz drugie będzie? Celujecie w chłopca czy dziewczynkę? :)

Aa... pozbierałam zdjęcia z telefonu i mam porównanie testów moich. Wstawię, bo patrzenie na pozytywne testy zawsze jest fajne! :happy:
testy.jpg
 

Załączniki

  • testy.jpg
    testy.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 160
Inis chcialabym zdrowe ale mamy juz coreczke wiec ja bym chciala druga ale moj maz synka chce do parki :p a wy w co celujecie?
 
Ja sciaglam sobie aplikacje ciazowa i aplikacje tantum rosa i tam jest kalendarzyk plci. I wychodzi mi synek ☺
 
uploadfromtaptalk1430508314928.jpg
Abto moj dzisiejszy tescik z pieknymi dwoma keeseczkami pierwszy ktory robilam byl taki slabiutki a tu juz luz blus ☺
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1430508314928.jpg
    uploadfromtaptalk1430508314928.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 142
Karola - gratuluję :) a test rzeczywiście wyraźny i ładny. Nam niby płeć obojętna, bo to pierwszy maluszek ale chyba oboje celujemy w chłopaka. Jakoś zawsze mówimy o dziecku "on" ;)
 
Karola, witaj. Mamy tą samą przewidywaną datę porodu. ;-) My w konkretną płeć nie celujemy, ale tak samo jak u Ciebie inis, jest w myślach "on". :-)
 
Dzień dobry! :)
Co myślicie o tym żebym w pierwszym poście na wątku zrobila tabelkę? Nasze nicki, wstępny termin porodu i np data najbliższej wizyty? Będzie widać która kiedy ma lekarza i termin :)
 
reklama
Do góry