reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

xkarola jestem tu chyba najwieksza, waze troche ponad 80... w kazdym razie mi tez od poczatku nie przybyl nawet gram i boje sie ze ktoregos dnia sie obudze i dojde do 100, albo 120... a teraz taka cisza przed burza...
Tego samego sie boje. Ale co nas niezabije to nas wzmocni :-) bedziemy najwyzejbrazem sie odchudzac :-)
 
reklama
Atkina, Jak odbierzesz to masz od razu konsultacje tych wynikow z genetycznym?moje powinno Byc w srode Ale ze wzgledu na ten slub to pewnie w piatek dopiero do Gina sie wbije. Emenems i viviene kiedy macie kolejne wizyty?
 
A czy usg genetyczne ktos ma jeszcze w tym tygodniu, czy tylko ja?
Ostatnie usg mialam miesiac temu, a teraz wlasnie genetyczne, w miedzy czasie bylam po skierowanie na badania to zbadala mnie ginekologicznie ;) stresuje sie bez przerwy, bo narazie ta ciaza jest taka abstrakcyjna, jedyne co namacalne to moja rozowa miska przy lozku codziennie rano ;)

Ja mam jutro :)
 
Dziewczyny, czy któraś z Was jest też na zwolnieniu lekarskim? Bo nie wiem jak z wypłatą. Jestem na zwolnieniu od 20 maja. Wypłatę powinnam dostawać na 5 każdego miesiąca, a na koncie nie mam jeszcze nic. Od kiedy płaci Zus, a do kiedy szef? Bo mnie się wydaje, ze teraz powinna chyba częściowo jeszcze szefowa, ale za bardzo się nie znam. Szefowa twierdzi, że wynagordzenie za czerwiec w całości powinien zapłacić zus

Pomożecie?
 
Hej:) jednym z większych wyzwań w ciąży zaczyna być ogarnięcie tego forum;)
Mi koleżanki z 2 niezależnych źródeł poleciły na rozstępy krem mustela, wiec mam zamiar dopiero go kupić, bo radzily aby uzywac od 4-5 miesiąca bo pózniej zapach trochę meczy i najtańszy nie jest.
Emenems ale Ty chyba jeszcze nie jesteś w 2 trymestrze? To nie powinno się liczyć miesiącami czyli dopiero od. 9 lipca, czyli od czwartku?
Tutti super pomysł z basenikiem. Mi wczoraj bylobstrasznie żal psa, ale niestety nie mam w bloku miejsca na basen.
Tez macie wrażenie ze kobieta w ciąży zaczyna mieć problem z logicznym i racjonalnym myśleniem? Kupiłam sobie 2 bluzki w promocji, po czym nie mogłam 1 w domu znaleźć wiec oczywiście ubzdurałam sobie, ze zostawiłam ja w przymierzalni w innym sklepie. Nawet po paru dniach poszłam i naiwnie pytałam ekspedientki i ochronę:) ostatecznie bluzka znalazła się w samochodzie w bagażniku:)

Wiesz co mi kalkulator ciazowy wyliczył drugi trymestr od 02 lipca i tez ginekolog teraz ze od 13 tygodnia czyli wychodzi na drugi :)
 
Ja teraz od tygodnia nie biorę żadnych witamin, nawet kwasu czy tego jodu i DHA, bo skończyły mi się, a wypłaty na koncie brak :(

Juti- ja właśnie ten olejek mam z musteli. Fajny :)

Dziewczyny, a jak pisze od 8 tygodnia, to nie, że wcześniej nie można się smarować, tylko pewnie wcześniej nie ma po co- bo nie rośniemy prawie wcale do 8 tygodnia :p

Joa.Le- haha no ja mam, kierunki mylę. Jechaliśmy na wakacje, nawigacja mówi w lewo, mąż nie dosłyszał i się pyta, a ja, chociaż znaki pokazują inaczej, no w prawo, prawo, mając na myśli lewo. Zakręciłam się nieźle :p

Nie, firma nie zatrudnia 20 pracwników, chyba z 7 max

Atkina- trzymam kciuki :)
 
reklama
A Zus jak wpłaca? Na ten dzień co w umowie, czy jak chce?
Zaraz napiszę do szefowej bo przeciez nie mogę zostać bez wypłaty. Ehhh, wiedziałam że będą problemy
 
Do góry