reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Simka to po tych 30dniach wyplate za zwolnienie bedzie przelewal zus. Ja na zusie jestem od 3 czerwca i 2 lipca juz mialam wplyw na konto. Zus wyplaca za zwolnienie po jego ukonczeniu.
 
reklama
No i mam wypłatę jak teraz sprawdziłam. Szefowa chyba o mnie zapomniała i przelała pewnie wczoraj, albo dzisiaj. No to czekam jeszcze na resztę z Zusu
 
jeszcze czekam lekarka pojechała do domu bo zapomniała okularów :D ciekawe czy daleko ma. boje się ze dostane zaraz jakieś prawdopodobieństwo 1 do 5 czy 15 :(
 
tutti tak od razu konsultacja. ale u nas tylko na NFZ tak jest jakiś program badań prenatalnych. koleżanka prywatnie tu robiła to mówiła ze tylko na korytarzu położna jej wyniki dala.
 
Karola / Green nie koniecznie musi tak byc - mam kolezanke w pracy juz w 28 tygodniu i ona 4 kg przybrała mowi " mialalm zapas z przed " :) i mowi ze w poprzedniej tez tak miała, nie musi byc 30:)

Tutti ja mam miedzy 14 a 16 tygodniem zgłosić sie na wizyte do położnej na pierwsze spotkanie a rodzinnego mam chyba 20.07 nie pamietam musze zadzwonic zeby mi przypomnieli :D potem znowu położna potem rodzinny po miesiacu.... We wrześniu bedecw Gda kupowac wyprawkę to tez ide.
Aha! Czekam na list ze szpitala z terminem na połówkowe miedzy 17 a 20 tygodniem ciazy. Wiec całkiem sporo wizyt mam :)
Wiadomo, położna bez usg:)

Joa wez nic nie mow - ja nic z ciążowym mózgiem nie ogarniam.

Nadal leze w łożku ( poniedziałki wolne mam) miałam ciezka noc, czuje sie dobrze ale astma sie odezwała po przeziębieniu i kaszle jak leze przy wydechu... Boze, masakra, do 4 nie spalam i od kaszlenia dysk mi die poluzował jak poszłam do kibla to wstac nie mogłam ...z 30 minut siedziałam .., masakra nie wiem co robic z tymi plecami !!!
 
Simka ZUS ci wypłaci jak skonczysz l4. Oni mu w poprzedniej ciąży płacili po skończonym l4.jak doatalam na 3tyg to przelew był gdzieś po 4 tyg. Chyba tydzień to liczyli ile dać :) więc przelew był co miesiąc między 24-26
 
Aktina &&&&&
Pomysl logicznie ... Jak szlam na studia i było 15 osob na jedno miejsce to szans na dostanie sie nie było... To czemu w ciazy myślimy ze to duze prawdopodobieństwo jak to na prawde małe jest ..:)
Głowa do gory!!!
 
reklama
Do góry