reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Cześć ! Trochę mnie nie bylo a tu tyle stron ze nie ogarnę :-) Jutro usg i 21 tydz . Kiedy to zlecialo ja sie pytam :-) ???

Czy macie takie konkretne zachcianki ?? To moja kolejna ciaza i do tej pory raczej tak nie mialam a teraz .. jak wieczór nadchodzi takie ssanie na slodkie mi siw zalacza ze spac nie moge tylko kombinuje czy gdzies czegoś nie mam o czym zapomnialam :-D

Cytrynowy jogurt grecki :)
 
reklama
Ja przedwczoraj wieczorem robilam karpatke bo widzialam gdzies reklame i musialam ja miec.. a dzis mam ochote na herbate mietowa mam taka co sama zbieralam :) wczoraj pizza +kakao :)
 
To my dzisiaj poszaleliśmy i pizza hut wpadła ale na rollsiki jak zawsze są tak zajebiste ze bierzemy po talerzu przystawek hehehe i wychodzimy objedzeni :D
 
A mi jeszzze nic o glukozie nie mówiła :/ czasami mam wrażenie ze ta lekarka nie ogarnia moze za dużo pacjentów czy coś :D ale następna wizytę mam 28 wiec będzie musiała mi dać
 
Pauletahh a może reklamacja przez internet ???

Ja mam konto internetowe i spokojnie chodzę do oddziału :) choć ostatnio się wkurzyłam bo czekałam dobre 10 min i ni chu chu, kuzwa tak długo kolesia robiła a ten chyba lokatę likwidował i lasu mu nie pasowała bo w 50 miał dostać i marudził, wreszcie spostrzegłam się ze jest wpaltomat i fru załatwiłam :)
 
reklama
Pauletah, zapytaj :) mojemu tez glukoza wypadla z glowy.

Koty zaatakowaly mi wozek :D
 

Załączniki

  • 1442350237487.jpg
    1442350237487.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 40
Do góry