reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witam. Mam pytanie do mam, które mają dwóch lub wiecej synów. Czy często ludzie zadają Wam pytanie a może teraz córcia, albo trzecia będzie pewnie córeczka.... W ogóle bedziecie staraly sie o coreczke , czy zostajecie przy synach? Kocham moich chłopakow i Oni mi juz wystarcza, ale mysl o dziewczynce gdzies jeszcze tkwi
 
reklama
Witam. Mam pytanie do mam, które mają dwóch lub wiecej synów. Czy często ludzie zadają Wam pytanie a może teraz córcia, albo trzecia będzie pewnie córeczka.... W ogóle bedziecie staraly sie o coreczke , czy zostajecie przy synach? Kocham moich chłopakow i Oni mi juz wystarcza, ale mysl o dziewczynce gdzies jeszcze tkwi

Ja mam dwóch chłopców i w tym roku urodziłam córeczkę:) Ja też kocham moich synków najbardziej na świecie, ale bardzo chciałam mieć córeczkę i jestem szczęśliwa, że tak się udało.
Jeśli i Ty marzysz o córeczce, to do dzieła :)
 
Cześć Dziewczyny. Mam nadzieję, że wszystko u Was w porządku i jeszcze mnie pamiętacie. Wiem, że chowacie się w ukrytym wątku, ale nie będę Was tam nachodzić ;) Chciałabym przypomnieć się z moim blogiem, może coś Wam wpadnie w oko, bo ostatnio było trochę o rozszerzaniu diety i gadżetach na wakacje z dzieckiem. Ale teraz szczególnie chciałam zaprosić Was na fejsa, gdzie mam do rozdania letnie kosmetyki Mustela. Abstrahując od blogowej współpracy z marką, korzystam prywatnie z ich kosmetyków od ponad 3 lat i szczerze polecam :) Wszystkie kosmetyki są od 1. dnia życia. Konkurs jest tutaj: Link do: Baby Manager
 
Mój Alex 12 sierpnia skończy 7 miesięcy i jeszcze ząbków nie widać, sam siedzi ale do siadu jeszcze nie ma siły się podnieść zaledwie kilka razy mu się udało. Do raczkowanoa już się przymierza kleczy ładnie na kolanach i ma proste rączki w lokciach ale jeszcze się gibie i na brzuszek kładzie. Za to je ładnie sam chrupki czy nawet szparagi jak mu dam na próbę. Owoce typu banan też sobie radzi ładnie.
 
Dziewczyny u nas wszystko w porządku. Rozszerzamy diety, dzieciaki robią postępy motoryczne. Zdarzają się uczulenia, nietakie kupy jak trzeba ale ogólnie wszystko ok. @Lilka455 cieszę się, że Alex jest taki sprawny fizycznie. Mój Lelo o raczkowanie narazie jeszcze zupełnie jeszcze ńie myśli.
 
reklama
Do góry