reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Piękne brzuszki :) a te komentarze ludzi to jakaś porażka..słuchać jednym uchem, wypuszczać drugim :D ja mam raczej mały brzuch jeszcze, widoczny, ale jak ktoś nie wie to jeszcze może pomyśleć że się najadlam ;D ale ja w pierwszej ciąży do samego porodu nie miałam jakiegoś bardzo dużego, a synus taki chyba przeciętny, 3240g i 54cm
 
reklama
O szacun, ładny brzuszek [emoji14] Mój z soboty [emoji14] co tydzień w weekend wale fotę :) Zobacz załącznik 1010207
No też piękny. Ja też robię foty ale co 2 tyg. Tak mniej więcej jeszcze 20 muszę zrobić
BodyEditor_20190717_200542895.jpeg
Photo_1564929669095.jpeg
 
W pierwszej ciąży na koniec kwietnia zaczął mi rosnąć brzuch a urodziłam w czerwcu. Także prawie do samego końca nic nie było widać. Obyło się bez ciążowych ciuchów.
W drugiej i trzeciej ciąży ubrania ciążowe się przydały ale raczej w tej drugiej połowie ciąży. A teraz 4 ciąża i brzuch coraz większy. Teraz 16tc i już bez ubrań ciążowych miałabym problem żeby coś włożyć na siebie.
 
reklama
:p Nie przejmuje się, chociaż, jak za pierwszym razem usłyszałam, że trochę późno się wzięłam za 1 dziecko, to tak hmmm poczułam presję, żeby nic się nie stało. W sumie 30 za kilkanaście dni. A ja bym chciała mieć dwoje. Do masy mam dystans... :) Chciałabym schudnąć to bym schudła, zamiast wpieprzać batony garściami :p Po za tym przyszły tatuś mnie tak rozpaskudził i podtuczał :D
Ja urodziłam pierwszego synka w wieku właśnie 30 lat. Teraz mam 36 i druga ciąża. Późne macierzyństwo ponoć odmładza :-) A tak serio to teraz patrząc po choćby moich znajomych, to widzę że ta granica wieku przesuwa się ponad 30 tkę.
 
Do góry