reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ale w prawie polskim ojcem domniemanym jest zawsze maz. Do 300 dni po rozwodzie rowniez jest maz. Po slubie nie da sie podac byle kogo. Potem wrecz jest problem aby to odkręcić wiedzac ze maz badz ex maz nie jest ojcem
Co kraj to obyczaj. Tu w Belgii jest jeszcze inaczej... Moj pierworodny syn urodzil sie trzy dni po uprawomocnieniu sie mojego rozwodu, ale zostal uznany prawnie przez niemeza po orzeczeniu rozwodu, przed uprawomocnieniem...
Kurcze. Strasznie nudno u mnie, prąd wylączyli a ja sie zastanawiam czy to korki czy od centrali... sasiadka nie odbiera, wpadam na sekretarke, tesciowa tez nie odbiera, mieszkaja na tej samej ulicy... Do tego 30 min przed wylaczeniem prądu wlączylam pralke wrrrrr

Tak patrze na moj brzuch i mam wrazenie jakby to byl 9 miesiąc... Taki duzy...
 
reklama
Co kraj to obyczaj. Tu w Belgii jest jeszcze inaczej... Moj pierworodny syn urodzil sie trzy dni po uprawomocnieniu sie mojego rozwodu, ale zostal uznany prawnie przez niemeza po orzeczeniu rozwodu, przed uprawomocnieniem...
Kurcze. Strasznie nudno u mnie, prąd wylączyli a ja sie zastanawiam czy to korki czy od centrali... sasiadka nie odbiera, wpadam na sekretarke, tesciowa tez nie odbiera, mieszkaja na tej samej ulicy... Do tego 30 min przed wylaczeniem prądu wlączylam pralke wrrrrr

Tak patrze na moj brzuch i mam wrazenie jakby to byl 9 miesiąc... Taki duzy...
U mnie z rana podobno widac bylo gdzie jest dziecko. xd z rana 10:30 haha. Wrócił nie mąż z badan i stwierdził ze mi dobrze bo ostatnio coraz później wstaje. Podobno miałam górkę po prawej stronie brzucha ;p Ostatnio chyba jakis stan Nirvany przechodzę ;p
 
Czuć już powoli 3 trymestr. Spać mi się chce nieludzko, sprzątam na raty, wolniej chodzę, wielu rzeczy nie podniosę albo czynię to znacznie gorzej.
Ja jestem sprawna tylko leniwa:D Dobrze, że nie mąż poszedł sobie z ojcem robić pokój dla królików;D bo by nie zdzierżył mojej muzyki ^^ Prodigi remix Pendulum Voodoo People <3 .... także Laura ma w domu Wootostock :p Kurła, słucham samych martwych artystów :p Nirvana, Prodigy, Linking Park, Origa, Soad żyje ale się rozlecieli, Chór alexandrowa. Straszne... A obecna muzyka mnie nie jara.
 
Ja jestem sprawna tylko leniwa:D Dobrze, że nie mąż poszedł sobie z ojcem robić pokój dla królików;D bo by nie zdzierżył mojej muzyki ^^ Prodigi remix Pendulum Voodoo People <3 .... także Laura ma w domu Wootostock :p Kurła, słucham samych martwych artystów :p Nirvana, Prodigy, Linking Park, Origa, Soad żyje ale się rozlecieli, Chór alexandrowa. Straszne... A obecna muzyka mnie nie jara.

Z tą sprawnością jest różnie. Ja mam cały dom na głowie, cztery osoby mieszkają, jedna sprząta, pierze, prasuje. Więc jak skończę łazienkę to po czterech umytych dupach na drugi dzień zaczynam to samo :-(
 
reklama
Z tą sprawnością jest różnie. Ja mam cały dom na głowie, cztery osoby mieszkają, jedna sprząta, pierze, prasuje. Więc jak skończę łazienkę to po czterech umytych dupach na drugi dzień zaczynam to samo :-(
Aaa no to fakt. My tylko we dwoje, ale spokojnie akurat na ostatnie miesiące ciąży mi wrócą króliki do domu. Nie będę sie nudziła. Przy nich naprawdę jest zapiepsz. Zwłaszcza, że Hera ma cukrzyce i dużo chla dużo szczy i ma wiecznie gnój w klatce i wołam na nią Świniorita, a jeszcze gryzie łajza, jak jej się w klatce robi. Chyba najgorzej mi idzie łazienka bo najwięcej schylania się. Wanne zalewam domestosem ostatnio i uciekam:D jakbym conajmiej wrzucila granat odłamkowy, zeby sie nie nawdychac.
 
Do góry