reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Aaa no to fakt. My tylko we dwoje, ale spokojnie akurat na ostatnie miesiące ciąży mi wrócą króliki do domu. Nie będę sie nudziła. Przy nich naprawdę jest zapiepsz. Zwłaszcza, że Hera ma cukrzyce i dużo chla dużo szczy i ma wiecznie gnój w klatce i wołam na nią Świniorita, a jeszcze gryzie łajza, jak jej się w klatce robi. Chyba najgorzej mi idzie łazienka bo najwięcej schylania się. Wanne zalewam domestosem ostatnio i uciekam:D jakbym conajmiej wrzucila granat odłamkowy, zeby sie nie nawdychac.

No ooo. A tu jeszcze zajęcia dzieci, lekcje i inne pierdolety.

Nie chcę mnie się :-) Z natury wolę inna pracę.

Przerzuć się na Sepulture. Do czyszczenia łazienki super. Od lat nie słucham świeczki typu RMF czy Zet. Wierena jestem trójce a jak nudzą to się przełączam na Come albo nieśmiertelne Guns and Roses czy inne Quenn.

PS. Do perfekcyjnych (mam nadzieję że nie) matek, żon i gospodyń: pierzecie nowa pościel sobie (nie noworodków, to oczywiste) , po zakupieniu? Kupiłam wczoraj 5 nowych kompletow w Lidlu, pięknie zapakowane. Kiedyś takich dylematów nie miałam, bo czasu nie było, ale teraz??? Prześcieradła nowe wypralam, a pościeli nie chce mi się. Kto to kuwa będzie prasował?!?
 
reklama
No ooo. A tu jeszcze zajęcia dzieci, lekcje i inne pierdolety.

Nie chcę mnie się :-) Z natury wolę inna pracę.

Przerzuć się na Sepulture. Do czyszczenia łazienki super. Od lat nie słucham świeczki typu RMF czy Zet. Wierena jestem trójce a jak nudzą to się przełączam na Come albo nieśmiertelne Guns and Roses czy inne Quenn.

PS. Do perfekcyjnych (mam nadzieję że nie) matek, żon i gospodyń: pierzecie nowa pościel sobie (nie noworodków, to oczywiste) , po zakupieniu? Kupiłam wczoraj 5 nowych kompletow w Lidlu, pięknie zapakowane. Kiedyś takich dylematów nie miałam, bo czasu nie było, ale teraz??? Prześcieradła nowe wypralam, a pościeli nie chce mi się. Kto to kuwa będzie prasował?!?
Ja zawsze nowe chociaż przepiore ale nie pasuje bo tego nie cierpię:) i bardzo dobry wybór, też kupuje tylko z Lidla. Nic się z nimi nie dzieje :)
 
Ja zawsze nowe chociaż przepiore ale nie pasuje bo tego nie cierpię:) i bardzo dobry wybór, też kupuje tylko z Lidla. Nic się z nimi nie dzieje :)

Ja kupuje jeszcze ze strony Ravelo, ale Lidl miał piękna szarość a kwiatków, trójkątów i kwadratów nie lubię.
I widzicie, nażre się frytek, poprawię rosolem i upiernicze się na kanapę. Będzie koniec sprzątania :-)
 
Boshe jakie to ładne :o:o:o:o o ile ktoś lubi taki fantastyczny folokowy klimat :D Ale Two Steps from the Hell ma mnóstwo takich rewelacyjnych kawałków... Znaczy ja grałam dużo w MMRPG jako Elf magik XD i od razu gdzieś głową w takich miejscach. Irlandia okolice Dublina :)) ja jak zwykle muszę szlajać się po krzakach :p
1571221032413.png

1571220961946.png

Okolice Wrocławia :D jakoś rano Styczeń <3 pozowałam nago... :D myślałam, że dupa mi odpadnie
1571221106988.png

I mój wioch :p
1571221192239.png

O wagary na 15 piętrze na dachu wrocław <3 nawet wykładowcy mi lajkowali to zdjęcie :D
1571221351701.png

No ooo. A tu jeszcze zajęcia dzieci, lekcje i inne pierdolety.

Nie chcę mnie się :-) Z natury wolę inna pracę.

Przerzuć się na Sepulture. Do czyszczenia łazienki super. Od lat nie słucham świeczki typu RMF czy Zet. Wierena jestem trójce a jak nudzą to się przełączam na Come albo nieśmiertelne Guns and Roses czy inne Quenn.

PS. Do perfekcyjnych (mam nadzieję że nie) matek, żon i gospodyń: pierzecie nowa pościel sobie (nie noworodków, to oczywiste) , po zakupieniu? Kupiłam wczoraj 5 nowych kompletow w Lidlu, pięknie zapakowane. Kiedyś takich dylematów nie miałam, bo czasu nie było, ale teraz??? Prześcieradła nowe wypralam, a pościeli nie chce mi się. Kto to kuwa będzie prasował?!?
:D Ja nie piorę.... i tak jem zmacane bułki przez stare dziady nie używające rękawiczek. Pewnie jakąś salmonelle i półpaśca pożeram. To po co ja mam prać ... Jedynie piorę rzeczy z lumpa. Ale to też bardziej przez nerwice natrectw. Zaraz bym sobie wyobrazala ze pozeraja mnie bakterie i bym sie musiala zadrapac cala na smierc :p
 
Czuć już powoli 3 trymestr. Spać mi się chce nieludzko, sprzątam na raty, wolniej chodzę, wielu rzeczy nie podniosę albo czynię to znacznie gorzej.

Jejku ja mam od tygodnia tak samo...m codziennie muszę uciąć godzinna drzemkę w ciągu dnia, czuję się tak ciężko , cokolwiek zrobić to mi się nie chce, straciłam werwę którą miałam i trochę mam przez to depresję a gdzie tu jeszcze :(
 
Ja kupuje jeszcze ze strony Ravelo, ale Lidl miał piękna szarość a kwiatków, trójkątów i kwadratów nie lubię.
I widzicie, nażre się frytek, poprawię rosolem i upiernicze się na kanapę. Będzie koniec sprzątania :-)
:D Mi ostatnio tłuste staje kołkiem w gardle :p Ostatnio wystaczy mi ze zjem 2 kanapki dziennie, albo cos i mi sie nie chce.
 
Ja zawsze nowe chociaż przepiore ale nie pasuje bo tego nie cierpię:) i bardzo dobry wybór, też kupuje tylko z Lidla. Nic się z nimi nie dzieje :)
Hahaha ja zapomnialam jak wyglada żelazko :D jak juz wczesniej wspominalam ubrania gniotace sie to ubrania jednorazowe. Do praleczki i do worka z podpisem Caritas. Nosze wełniane swetry a latem zwiewne kiecki z materialow ala apaszka, . Len a blehhhhhhh :D .... bawełna blehhh ktos musi mnie nie lubic jak mi kupuje w prezencie cos co sie po jedny zalozeniu wygniecie :p
 
reklama
Hahaha ja zapomnialam jak wyglada żelazko :D jak juz wczesniej wspominalam ubrania gniotace sie to ubrania jednorazowe. Do praleczki i do worka z podpisem Caritas. Nosze wełniane swetry a latem zwiewne kiecki z materialow ala apaszka, . Len a blehhhhhhh :D .... bawełna blehhh ktos musi mnie nie lubic jak mi kupuje w prezencie cos co sie po jedny zalozeniu wygniecie :p

Nie wkurza człowieka. Ja mam codziennie sterte prasowania. Ale zaganiam starsza latorośl:-p
 
Do góry