reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny ja jestem z 31 grudnia i nigdy nie czułem się źle wśród rówieśników , mimo tego że bylam najmlodsza. Nigdy nie bylam jakas ostatnia. Wręcz przeciwnie każdy się zachwycał datą urodzin. Zawsze ktoś jest najmłodszy. A teraz tak z biegiem waszych lat.... wolałybyscie być najmłodsze czy najstarsze [emoji1787][emoji1787]
Ja chyba wolałabym być najmłodsza bo przebywałabym ze starszymi dziećmi i to pewnie bardziej stymuluje do rozwoju;)
 
A ja chciałabym urodzić jeszcze w 2019, bo miałabym jeszcze 29 lat, a nie 30 rocznikowo :D u mnie w pracy na 8 osób, 4 są z grudnia i zawsze się chwała, ze są młodzi :D
 
Dziewczyny ja jestem z 31 grudnia i nigdy nie czułem się źle wśród rówieśników , mimo tego że bylam najmlodsza. Nigdy nie bylam jakas ostatnia. Wręcz przeciwnie każdy się zachwycał datą urodzin. Zawsze ktoś jest najmłodszy. A teraz tak z biegiem waszych lat.... wolałybyscie być najmłodsze czy najstarsze [emoji1787][emoji1787]
Ja jestem z 1 stycznia, więc zawsze byłam najstarsza ;) Jak byłam dzieckiem to rodzina zawsze marudziła jak miała przyjść na moje urodziny, bo wszyscy skacowani po sylwestrze. No i zawsze w szkole cukierki musiałam rozdawać po dacie moich urodzin, bo 1 wiadomo był wolny;)
 
Ja jestem z 1 stycznia, więc zawsze byłam najstarsza ;) Jak byłam dzieckiem to rodzina zawsze marudziła jak miała przyjść na moje urodziny, bo wszyscy skacowani po sylwestrze. No i zawsze w szkole cukierki musiałam rozdawać po dacie moich urodzin, bo 1 wiadomo był wolny;)
Podoba mi się data 1 styczeń - zawsze jest wolne i można poimprezowac! Ja mam urodziny 1 maja i zawsze gdzieś wyjezdzam swietowac;)
 
reklama
Do góry