reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Mnie przez jakiś czas też dobijało bo miał być Wojtuś, ale już się pogodziłam, że będzie córa. Mam nadzieję, że uda mi się dostrzelić chłopaczka do zestawu :) Planuje małe stado... mam nadzieję, że będzie mi dane. No nie pociesza mnie perspektywa cesarki, ale nad tym będe ronić łzy po neurologu :p ...

Ty masz jeszcze szanse na odmienną płeć ja już nie dlatego trudno się z tym pogodzic.Co do cc będę miała 4cc, siła wyższa. Nie było tak źle.
 
reklama
Ja już po badaniach prenatalnych 3 trymestru. Mała zdrowa, wagowo 1,5kg także duża klucha 29tc i 3 dzień. Mam nadzieje ze nie będzie ważyła tak jak ja ponad 4kg zobaczymy czy w pon lekarz karze odstawić mi witaminy ze wzgl na wagę dziecka.
łooo faktycznie spora dziewuszka... najważniejsze że zdrowa :))
 
Ty masz jeszcze szanse na odmienną płeć ja już nie dlatego trudno się z tym pogodzic.Co do cc będę miała 4cc, siła wyższa. Nie było tak źle.
Ja się boję, że każde CC będzie się wiązało z czekaniem... jakaś się zrobiłam niecierpliwa. Może to ta trzydziecha, a może hormony ciążowe. Właśnie bym chciała czwórkę;p chociaż mój myśli, że się zgodził na trojkę hahaha on to sobie może... :D Napewno teraz dwójkę jedno po drugim. Później dam sobie na luz... :)
 
To ja dodam od siebie że trzeba takiego delikwenta myć dość często bo ich skórka wytwarza łój i niestety strasznie brudzi. Na zdjęciu moja Lucynka ;)Zobacz załącznik 1035170
My nasza wycieramy mokrymi chusteczkami :) a tak tez sie wyciera w swoje ubrankom pare razy miala myta łaputki. Ale takze dostojna :) mnie osobiście bardziej ciemne sie podobaja, rozowe mnie przerażają :p
 
Ja już po badaniach prenatalnych 3 trymestru. Mała zdrowa, wagowo 1,5kg także duża klucha 29tc i 3 dzień. Mam nadzieje ze nie będzie ważyła tak jak ja ponad 4kg zobaczymy czy w pon lekarz karze odstawić mi witaminy ze wzgl na wagę dziecka.
Ja mam jutro prenatalne i tez będzie dokładnie 29+3. Powiedz mi co lekarz badał , na co zwrócić uwagę . Żebym wiedziała jutro o co pytać :)
 
Dziewczyny też Wam się teraz włosy tak szybko przetłuszczają? Przed ciążą szybko mi się przetłuszczały, po jednym dniu. W ciąży przestały, co było super, nawet po paru dniach nie było tragedii. A od jakichś 1,5 -2 tygodni znów to wróciło. Mniejsze przetłuszczanie to był jedyny pozytywny objaw ciąży, ale niestety minął...zostały tylko te niepozytywne ;)
 
reklama
Mam bratanicę Nadie :) ma prawie 2 latka, no i rzeczywiście rzadkie imię. Za to Liliana/Lilianna wśród moich znajomych/rodziny przez ostatnie kilka lat padło przynajmniej 5 razy ;) więc w moim odczuciu popularne.
Znam 4 Nadie ;-) Ale u mnie na Śląsku Cieszyńskim (zwłaszcza Wisła, Ustroń), jest dużo takich ",nietypowych " imion, Brayan, Ariel, Mia, Rechel, kilka lat temu koleżanki syn chodził do przedszkola z Judaszem.....
 
Do góry