reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziewczyny czy puchniecie? Wywala Wam brzuch? Ja od jakiegos czasu trzymam wodę mimo, że sporo piję. Dziś włożyłam jeansy i mi ciasno w brzuchu było 😣 mam tak jak jem białe pieczywo, ale nie jem juz od dawna...
 
Na internetach piszą, że brzuch jesy widoczny kolo 12-go tyg, a u mnie dopiero koniec 7-go... Kiepski mam dzień 😫
 
Dziewczyny czy puchniecie? Wywala Wam brzuch? Ja od jakiegos czasu trzymam wodę mimo, że sporo piję. Dziś włożyłam jeansy i mi ciasno w brzuchu było 😣 mam tak jak jem białe pieczywo, ale nie jem juz od dawna...
Mi też strasznie spuchł brzuch pomimo tego, że jakoś dużo nie jem i nie przytyłam wiele. Gdzieś czytałam, że jakiś hormon powoduje rozluźnienie się mięśni brzucha i miednicy i brzuch może wydawać się odrobinę większy. To zatrzymanie wody w organizmie też może być powodem „brzucha”.
 
Dziewczyny czy puchniecie? Wywala Wam brzuch? Ja od jakiegos czasu trzymam wodę mimo, że sporo piję. Dziś włożyłam jeansy i mi ciasno w brzuchu było 😣 mam tak jak jem białe pieczywo, ale nie jem juz od dawna...
Chyba coś w tym jest .. ja też mam problem z brzuchem .. nie idzie go wciągnąć 🥺 chociaż zawsze miałam odstający brzuszek troszkę ..
 
Chyba coś w tym jest .. ja też mam problem z brzuchem .. nie idzie go wciągnąć 🥺 chociaż zawsze miałam odstający brzuszek troszkę ..
Mi też strasznie spuchł brzuch pomimo tego, że jakoś dużo nie jem i nie przytyłam wiele. Gdzieś czytałam, że jakiś hormon powoduje rozluźnienie się mięśni brzucha i miednicy i brzuch może wydawać się odrobinę większy. To zatrzymanie wody w organizmie też może być powodem „brzucha”.
No to mnie troszkę pocieszyłyście. Myślałam, że to ze mną coś jest nie tak.
 
reklama
Nie powiedzieliśmy, chociaż bardzo byśmy chcieli 😊 trzeba trochę swoje odczekać... zjadłam 3 kawałki jabłecznika... mam nadzieje ze nie liczyli mi i się nie domyśla 😂 tak samo jak namawiali na piwo do grilla... „nie mam ochoty dzisiaj” nie lubię kłamać a muszę 🤷‍♀️
 
Do góry