reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ahhh ja dziś według usg wchodzę w 9 tydzień a według om w 9t3d rozbieżność nie duża :) mój nastrój nadal jakby wisielczy … spałam dzisiaj u córki w pokoju bo przyszła do Nas w nocy a mi było za duszno .. poddasze to nie do końca super miejsce na sypialnie .. ale u córy jest chłodniej bo ona nie ma słońca przez pół dnia 😏 Ogólnie pogoda jakaś taka jakby ponura .. miłego dnia kochane 💕 do usg zostało mi 2 tygodnie i trzy dni 😔
 
Dziewczyny dzisiaj przyuważyłam, że jakby chwyta mnie skurcz w łydce ale nie do końca i częściej jakby mam skurcze brzucha.. tzn jakby się 'napinał' bo chwyta i puszcza, chwyta i puszcza i na zmianę. Chyba czas zadzwonić do ginekolog i zapytać o magnez. Któraś z was zażywa?
Koniecznie magnez!
 
O rany, trochę do nadrobienia mam 😄

Ja mam pęknięte albo złamane żebro tak czuje. W poniedziałek pójdę do lekarza bo u nas w szpitalu nic mi nie pomogą bo rtg mieć nie mogę jedynie usg a to musi być dobry lekarz żeby to sprawdził. Od czwartku mnie boli ale dzisiaj to już nawet kichnąć nie mogę... Lekko odkaszlne i tak się z bólu zwijam... Masakra nikomu tego nie życzę. Mama jest pielęgniarka owinęła mi bandazem i kazała robić zimen okłady.
Ojej, a co się stało, że aż złamane? 😮 Zdrówka życzę!

Czuje się jak głupek... jakbym sama nie mogła wszystkim w odpowiednim czasie powiedzieć z narzeczonym... teściowie się wygadali (nie są lepsi od mojej mamy) babci a babcia cioci i dzwonią z gratulacjami a my nie wiemy o co chodzi... 😡
O rany. :/ Nie rozumiem tego gadulstwa ludzi. :/ Współczuję bardzo i jestem z Tobą. 🤗

Dziewczyny, czy wy też tak macie? Zawsze jak czuję, że zbliża się kichanie to normalnie panikuje. Za każdym razem przy kichneiciu mam taki ból brzucha Teraz kichnęłam leżąc to miałam wrażenie jakby mi coś pękło 😳 matko.... Nie jest to ciągły ból tylko taki chwilowy. Nienawidzę kochać przez to boz araz się martwię. 😥 Oczywiście latam donakzienkinoatezwc czy nic się nie dzieje. Jak gwałtownie wstanę też mam taki ból i przy kaslaniu. Błagam powiedzcie ze to normalne 🥺
Taaaak, kichanie jest straszne! Zgadzam się z przedmówczyniami. 😅

Poczytaj w necie jak powinno się wstawać z łóżka w ciazy. To bardzo pomocne. Najważniejsze żeby bokiem, a nie na wprost.[emoji4] W poprzedniej bardzo mi pomoglo. A co do kichania- jak stoisz to kucnij przed kichnieciem albo się pochyl, a jak Leżysz to podwin kolana do siebie. Żeby nie być prosto [emoji846] polecam. Mam nadzieję, że Ci pomoże. [emoji5]
A powiem Ci nawet więcej, tak się powinno wstawać zawsze, nie tylko w ciąży i nie tylko kobiety, ale mężczyźni również. ☺️

Dziewczyny a czy twarde podbrzusze to normalna opcja? 🤔
Od trzech dni mam uczucie jakbym kamień nosiła...
Mam wrażenie, że się dół brzucha zaokrąglił. 🙊
Ale z racji tego, że mam swoje sadełko nie mam pewności czy to jest związane z rozwijającą się ciążą.
Ogólnie dzisiaj mam dzień bezobjawowy, lekkie mdłości, i nic więcej. 🤪
Nawet ból głowy przeszedł. 😊
W zasadzie nie wiem czy nie powinnam się dla odmiany martwić. 🤔🤦
Też mi się wydaje, że podbrzudsze mam twardsze (może nie jak kamień, ale też nie takie jak zawsze) oraz że się delikatnie zaokrągliło... Ale nie wiem czy sobie nie wmawiam. 😂 W każdym razie mój zwykle odstający brzuszek mam wrażenie że się łączy z podbrzuszem teraz. Tak, wiem, dziwny opis.😂

oczywiście 🙉❤️
Mam dużo dziewczyn do wpisania, piszcie dziś daty i jutro skończę wpisywać 😘
W takim razie edytuj mi proszę na z 30.01 na 24.01. ☺️

Ahhh ja dziś według usg wchodzę w 9 tydzień a według om w 9t3d rozbieżność nie duża :) mój nastrój nadal jakby wisielczy … spałam dzisiaj u córki w pokoju bo przyszła do Nas w nocy a mi było za duszno .. poddasze to nie do końca super miejsce na sypialnie .. ale u córy jest chłodniej bo ona nie ma słońca przez pół dnia 😏 Ogólnie pogoda jakaś taka jakby ponura .. miłego dnia kochane 💕 do usg zostało mi 2 tygodnie i trzy dni 😔
Ja jutro wchodzę w 9 tydzień według ostatniego USG, więc jesteśmy bardzo podobnie. 🥰

My wczoraj pogrillowaliśmy z rodziną, zjadłam w sumie wszystko co chciałam. 😂 A że jadłam często i w ogóle nie miałam szansy być głodna to i żadnych mdłości nie miałam. Na szczęście póki co nie odrzuca mnie za bardzo od niczego. 💪
Życzę wszystkim miłego dnia! ☺️
 
To prawda , że nie tak nie wzmacnia jak macierzyństwo ♡ ja co prawda mam jedno dziecko ale przez około pół roku jestem z nim sama , dopiero przed kolejne pół razem z partnerem... przy dwójce już sobie tego nie wyobrażam i musimy to jakoś rozwiązać ale zapewne jeśli zostanie jak jest też dam radę bo kto jak nie kobieta ♡♡♡
Miałam ciężką noc, 2 x musialam wstawać do łazienki , głowa bolała. Witam nowych. U mnie 4 fasolka. Z wszystkim dacie radę. Nic tak nie wzmacnia jak macierzyństwo bo chcąc nie chcąc trzeba przezwyciężyć każdą słabość :)
 
reklama
Ja tez wam życzę dziewczyny miłego dnia. 😍 u mnie na Podlasiu leję wiec nie będę miała wyrzutów sumienia jak spędzę cały dzień w łóżku oglądając coś czy czytając:D po wczorajszym grillu gdzie jadłam wszystko i nie miałam mdłości, zjem dzis tort i ciasto bo dostalam 😍😍😍 wszyscy dbają o ciężarna 😅
 
Do góry