reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Mnie też mdli na samą myśl, ale czytałam, że część dziewczyn kupuję glukozę o smaku coli bądź cytryny, schładza ją w lodowce przez noc i taką schłodzoną pije przy badaniu - wydaje mi się to jedynym wyjściem...
 
reklama
Mnie też mdli na samą myśl, ale czytałam, że część dziewczyn kupuję glukozę o smaku coli bądź cytryny, schładza ją w lodowce przez noc i taką schłodzoną pije przy badaniu - wydaje mi się to jedynym wyjściem...
też muszę zrobić to badanie, przed kolei na wizyta, bo miałam podwyższoną glukozę... Jestem przerażona, zwłaszcza że wciąż towarzyszą mi mdłości 😖 muszę poczytać o tej coli 😉
 
Witam się nieśmiało😊😊😊Podczytuję Was od dawna i nabieram tu sił w trudnych chwilach widząc, że nie tylko ja je mam. Termin na 9 stycznia, a z usg na 6 stycznia. Jestem już po badaniach prenatalnych, w których testy z krwi wyszły średnio więc kolejne nerwki zjedzone😲ale co ma być to będzie, za to usg wszystko ok. Dziecko wymarzone wręcz cud, bo w domu 12 letnia córcia więc trochę się naczekaliśmy....🙄Czy można prosić o oficjalne dopisanie do Waszej grupy???Pozdrawiam gorąco wszystkie mamusie😊😊😊😚🥰🥰🥰
 
Witam się nieśmiało😊😊😊Podczytuję Was od dawna i nabieram tu sił w trudnych chwilach widząc, że nie tylko ja je mam. Termin na 9 stycznia, a z usg na 6 stycznia. Jestem już po badaniach prenatalnych, w których testy z krwi wyszły średnio więc kolejne nerwki zjedzone😲ale co ma być to będzie, za to usg wszystko ok. Dziecko wymarzone wręcz cud, bo w domu 12 letnia córcia więc trochę się naczekaliśmy....🙄Czy można prosić o oficjalne dopisanie do Waszej grupy???Pozdrawiam gorąco wszystkie mamusie😊😊😊😚🥰🥰🥰
Hej! Witamy :) Możesz napisać, co nie tak wyszło z krwi i który test robiłaś?
 
Hej dziewczyny, u mnie to moja pierwsza ciąża, mam 18 lat, cieszę się że jest tak jak jest 🥰 ale bardzo boje się porodu (10 stycznia) chciałabym cc, bo jestem bardzo szczupła i wiem ze nie dam rady naturalnie, ale nie wiem jak takie skierowanie na cc załatwić, jeśli się nie uda załatwić to raczej prywatnie pójdę do kliniki, tylko to są duże koszty😬 co sądzicie ?
 
Hej dziewczyny, u mnie to moja pierwsza ciąża, mam 18 lat, cieszę się że jest tak jak jest 🥰 ale bardzo boje się porodu (10 stycznia) chciałabym cc, bo jestem bardzo szczupła i wiem ze nie dam rady naturalnie, ale nie wiem jak takie skierowanie na cc załatwić, jeśli się nie uda załatwić to raczej prywatnie pójdę do kliniki, tylko to są duże koszty😬 co sądzicie ?
Skierowanie do cc można załatwić od psychiatry 😁 ja też boję się porodu naturalnego i możliwe że wybiorę cc, jeszcze sama nie wiem.
 
Witajcie😊Wyniki testu Pappa wyszły na granicy ryzyk i Pani doktor która robiła moje badania stwierdziła, że trzebaby jeszcze zrobić szczegółowe badania, tu chodzi o te testy Sanco itp o których dziewczyny wcześniej tu wspominały i niektóre już zrobiły. Wtedy wiadomo dokładniej.Stresu się najadłam tylko.Nie chciałam wcześniej czytać o co chodzi z tymi ryzykami, żeby się niepotrzebnie nie denerwować, ale wychodzi na to, że właśnie trzeba było poczytać i wiedzieć wcześniej, że to po prostu statystyka. Polecam się nie stresować tym testem....Pozdrawiam Was cieplutko🤗🤗🤗
 
Hej dziewczyny, u mnie to moja pierwsza ciąża, mam 18 lat, cieszę się że jest tak jak jest 🥰 ale bardzo boje się porodu (10 stycznia) chciałabym cc, bo jestem bardzo szczupła i wiem ze nie dam rady naturalnie, ale nie wiem jak takie skierowanie na cc załatwić, jeśli się nie uda załatwić to raczej prywatnie pójdę do kliniki, tylko to są duże koszty😬 co sądzicie ?
Hej 🙂 ile masz wzrostu i ile ważysz?
 
Hej :) Ja mam cukrzycę ciążową, nie dawno wykrytą, póki co mierzę cukier, i staram się pilnować diety, trudno się tak przestawić z dnia na dzień ale jakoś powoli sobie radzę, 13 lipca mam wizytę u diabetologa i zobaczymy co powie. Masz insulinę czy na razie obserwujesz i
Obserwacja poziomu cukru i dieta . Lekarz stwierdził że może nam się udać zniwelować dietą więc robię co mogę . Dokładnie też tak miałam gdy się dowiedziałam , nie które produkty ciężko było odstawić z dnia na dzień ale uważam że powoli ale systematycznie idzie mi o wiele lepiej .
 
reklama
Do góry