reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Witajcie😊Wyniki testu Pappa wyszły na granicy ryzyk i Pani doktor która robiła moje badania stwierdziła, że trzebaby jeszcze zrobić szczegółowe badania, tu chodzi o te testy Sanco itp o których dziewczyny wcześniej tu wspominały i niektóre już zrobiły. Wtedy wiadomo dokładniej.Stresu się najadłam tylko.Nie chciałam wcześniej czytać o co chodzi z tymi ryzykami, żeby się niepotrzebnie nie denerwować, ale wychodzi na to, że właśnie trzeba było poczytać i wiedzieć wcześniej, że to po prostu statystyka. Polecam się nie stresować tym testem....Pozdrawiam Was cieplutko🤗🤗🤗
Dobrze wiedzieć. Czekam na wyniki do czwartku 🤞
 
reklama
Mnie też mdli na samą myśl, ale czytałam, że część dziewczyn kupuję glukozę o smaku coli bądź cytryny, schładza ją w lodowce przez noc i taką schłodzoną pije przy badaniu - wydaje mi się to jedynym wyjściem...
Ja na myśl o słodkim mam zaraz wszystko w gardle. Nie mam pojęcia jak przerobię temat glukozy. Ostatnio jak miałam to dostałam cytrynową. Szczerze? Słodki ulepek więc nie wiem czy to jest jakaś różnica 🙈 bleee modlę się tylko, żebym tego nie zwróciła 🥴
 
Mnie też mdli na samą myśl, ale czytałam, że część dziewczyn kupuję glukozę o smaku coli bądź cytryny, schładza ją w lodowce przez noc i taką schłodzoną pije przy badaniu - wydaje mi się to jedynym wyjściem...
Nie wiedziałam że są smakowe
Trzeba będzie się przekonać
 
Hej Mamuśki.
Mam takie pytania które mnie nurtują...
Jak wygląda czop śluzowy?? 🤔
Czy ten czop śluzowy może wypaść przez orgazmy?
W przyszłym tygodniu mam usg prenatalne, aczkolwiek zauważyłam u siebie dziwne kawałki śluzu.
Tzn...
Są one bardzo gęste zbite w jedną całość aczkolwiek można zmieniać ich wygląd, z kulki można je rozciągnąć na długi paseczek itd...
Ma kolor przeźroczysty, ale w postaci kulki delikatnie żółtawy.
Martwi mnie to strasznie. Niby zaczynam 13tc ale różnie to bywa... 😕😕
 
reklama
Do góry