reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziewczyny u mnie dzisiaj 24 tydzień 6 dzien i synek waży 900 gram.... mam wrażenie że to strasznie dużo... szukałam bo któraś z Was pisala o takiej wadze ale nie znalazłam.... dr powiedziala ze musiałam mieć owu w 9 dniu cyklu ale z mężem współżyłam 13,15 i 17 dzien a wczesniej go nie było wiec to nierealne.....
 
Dziewczyny u mnie dzisiaj 24 tydzień 6 dzien i synek waży 900 gram.... mam wrażenie że to strasznie dużo... szukałam bo któraś z Was pisala o takiej wadze ale nie znalazłam.... dr powiedziala ze musiałam mieć owu w 9 dniu cyklu ale z mężem współżyłam 13,15 i 17 dzien a wczesniej go nie było wiec to nierealne.....
Mój synek w 22+4 ważył 680 gram lub 670 gram nie pamiętam dokładnie. Natomiast pierwszy synek w 26 tygodniu ważył 1400 gram😅
Chodzisz do tej samej lekarki od początku? Jak rósł od początku? Był do przodu czy normalnie ?
 
U mnie była taka waga [emoji846] I ten sam wiek ciąży. A wiem, że owulacja była późno, bo cykle miałam ponad 30stodniowe[emoji846]
Dziewczyny u mnie dzisiaj 24 tydzień 6 dzien i synek waży 900 gram.... mam wrażenie że to strasznie dużo... szukałam bo któraś z Was pisala o takiej wadze ale nie znalazłam.... dr powiedziala ze musiałam mieć owu w 9 dniu cyklu ale z mężem współżyłam 13,15 i 17 dzien a wczesniej go nie było wiec to nierealne.....
 
No właśnie jak to z tym terminem tak naprawdę? Z OM mam na 4.01 a z ostatniego usg wpisany 28.12.2021.
Ponoć nie bierze się pod uwagę terminu z usg bo każde dziecko rośnie swoim tempem?

Ja mam w poniedziałek wizytę i glukozę 🤮. Coś czuję w kościach, ze będę „słodką mamusią” ..
jedyne co jest dla mnie pozytywne to to, ze będę mogła zobaczyć malutką 😍
 
reklama
No właśnie jak to z tym terminem tak naprawdę? Z OM mam na 4.01 a z ostatniego usg wpisany 28.12.2021.
Ponoć nie bierze się pod uwagę terminu z usg bo każde dziecko rośnie swoim tempem?

Ja mam w poniedziałek wizytę i glukozę 🤮. Coś czuję w kościach, ze będę „słodką mamusią” ..
jedyne co jest dla mnie pozytywne to to, ze będę mogła zobaczyć malutką 😍
Mi dr mowila wczoraj ze co do terminu patrzymy na usg z 12 tyg bo później dzieci rosną juz swoim tempem. Ja glukoza robie we wtorek... może to ma jakiś wpływ na wagę? W sensie jeśli jest cukrzyca to może przybiera dziecko więcej.
 
Do góry