reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Mi dr mowila wczoraj ze co do terminu patrzymy na usg z 12 tyg bo później dzieci rosną juz swoim tempem. Ja glukoza robie we wtorek... może to ma jakiś wpływ na wagę? W sensie jeśli jest cukrzyca to może przybiera dziecko więcej.
Ponoć tak, ze jeśli faktycznie wyjdzie cukrzyca to rozwiązują ciążę szybciej. Ale tez słyszałam, ze może iść w drugą stronę - dziecko może być malutkie .
 
reklama
Hej dziewczyny :) Byłam dzisiaj pierwszy raz na szkole rodzenia. Obecnie 22+4. Mój brzuszek jest mega malutki, praktycznie nie widoczny a tam były dziewczyny, które są tuż przed porodem [emoji85] głupio się czułam na początku, ale zajęcia z gimnastyki bardzo fajne, nawet trochę się zmęczyłam[emoji85][emoji85] czy któraś z Was chodzi do takiej szkoły?
 
Hej dziewczyny :) Byłam dzisiaj pierwszy raz na szkole rodzenia. Obecnie 22+4. Mój brzuszek jest mega malutki, praktycznie nie widoczny a tam były dziewczyny, które są tuż przed porodem [emoji85] głupio się czułam na początku, ale zajęcia z gimnastyki bardzo fajne, nawet trochę się zmęczyłam[emoji85][emoji85] czy któraś z Was chodzi do takiej szkoły?
W pierwszej nie byłam i teraz też nie zamierzam :)
 
Hej dziewczyny :) Byłam dzisiaj pierwszy raz na szkole rodzenia. Obecnie 22+4. Mój brzuszek jest mega malutki, praktycznie nie widoczny a tam były dziewczyny, które są tuż przed porodem [emoji85] głupio się czułam na początku, ale zajęcia z gimnastyki bardzo fajne, nawet trochę się zmęczyłam[emoji85][emoji85] czy któraś z Was chodzi do takiej szkoły?
Ja byłam w pierwszej ciąży i bardzo polecam. Teraz nie wiem czy się zdecyduję, chyba przerobię jakąś online😉
 
No właśnie to moja pierwsza ciąża, i tak pomyslalam skoro siedzę w domu to warto pójść czegoś ciekawego się nauczyć :)
Ja chodziłam z mężem, nie wiem jakie teraz są możliwości, byliśmy bardzo zadowoleni. Nawet jak się wydaje człowiekowi, że mniej więcej wszystko wie to i tak moim zdaniem warto iść🙃
 
reklama
Hej dziewczyny,
niestety rzadko się odzywam bo zwariowany czas i ciagle coś jest do ogarnięcia.
Wraz z mężem ten weekend pierwszy raz od pięciu tygodni mieliśmy wolny…reszta to wesela i chrzciny.
Jak Wasze samopoczucie?
Po tych weekendowych imprezach tak sie przestawiłam, ze chodzę spać 2-3 w nocy i wstaje około 11…
W tym tygodniu muszę zrobić test obciążenia glukoza.
Wy już po tym badaniu? Macie wyniki?
Pozdrawiam🤗
 
Do góry