reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

No to fakt 🙉😆 nie znam się i dlatego ta panika lekka 🤯 przy drugim będzie już wszystko takie proste 🤪
Nie panikuj. Ja przy pierwszym usg nic nie zobaczyłam (pomimo, że test był pozytywny). Lekarka skierowała mnie na betę, bo sama już zwątpiła😂 Później płakałam tydzień bo bolało mnie bardzo mocno prawe ramie i myślałam, że to ciąża ektopowa. Na szczęście nie! 😃
Na pocieszenie mogę ci powiedzieć, że mojej mamie ciąża ze mną nie zgadzała się o 3 miesiące 🙈 myślała przez pierwszy trymestr, że w niej jest a nie była. Dopiero później zaszła. Wyobraź sobie jakim byłam okazem w szpitalu. Wszyscy chcieli zobaczyć to dziecko ze „słoniowej” ciąży 😂😂😂
 
reklama
Nie panikuj. Ja przy pierwszym usg nic nie zobaczyłam (pomimo, że test był pozytywny). Lekarka skierowała mnie na betę, bo sama już zwątpiła😂 Później płakałam tydzień bo bolało mnie bardzo mocno prawe ramie i myślałam, że to ciąża ektopowa. Na szczęście nie! 😃
Na pocieszenie mogę ci powiedzieć, że mojej mamie ciąża ze mną nie zgadzała się o 3 miesiące 🙈 myślała przez pierwszy trymestr, że w niej jest a nie była. Dopiero później zaszła. Wyobraź sobie jakim byłam okazem w szpitalu. Wszyscy chcieli zobaczyć to dziecko ze „słoniowej” ciąży 😂😂😂
ożesz 🤣🙉
W miarę ogarniam rzeczywistość i próbuje to pojąć wszystko ale tego jest baaardzo dużo jak na moją głowę i może to stąd 😆
 
Hej dziewczyny, dzisiaj byłam na wizycie wg ostatniej miesiączki 6t1d, a z usg wyszedł 5t6d także dwa dni różnicy, ale martwi mnie to, że nie ma jeszcze zarodka :/ ostatnia ciąża się rozwijała bardzo wolno i nic z tego nie wyszło i już sobie wmawiam, że sytuacja się powtarza..
 

Załączniki

  • D3C8F105-C0CD-4878-8EB5-C6AA28A9ABC4.jpeg
    D3C8F105-C0CD-4878-8EB5-C6AA28A9ABC4.jpeg
    863,4 KB · Wyświetleń: 84
Hej dziewczyny, dzisiaj byłam na wizycie wg ostatniej miesiączki 6t1d, a z usg wyszedł 5t6d także dwa dni różnicy, ale martwi mnie to, że nie ma jeszcze zarodka :/ ostatnia ciąża się rozwijała bardzo wolno i nic z tego nie wyszło i już sobie wmawiam, że sytuacja się powtarza..
Jeżeli ciąża jest te dwa dni młodsza to nie musi być widać jeszcze zarodka. Podobno po 6 tygodniu widać zarodek. Około 7 tygodnia widać czynność serca.
 
Hej dziewczyny, dzisiaj byłam na wizycie wg ostatniej miesiączki 6t1d, a z usg wyszedł 5t6d także dwa dni różnicy, ale martwi mnie to, że nie ma jeszcze zarodka :/ ostatnia ciąża się rozwijała bardzo wolno i nic z tego nie wyszło i już sobie wmawiam, że sytuacja się powtarza..
sytuacja jak u mnie, z ostatniej OM wychodzi 6+1 z usg 5+3 wiec różnica 4dni. Podobna wielkość pęcherzyka. Przy pęcherzyku 2,5cm mówił mi dziś lekarz widać zarodek wiec jeszcze trochę. Mówił, ze może to być kwestia 3/4 dni i się nie martwić.
 
sytuacja jak u mnie, z ostatniej OM wychodzi 6+1 z usg 5+3 wiec różnica 4dni. Podobna wielkość pęcherzyka. Przy pęcherzyku 2,5cm mówił mi dziś lekarz widać zarodek wiec jeszcze trochę. Mówił, ze może to być kwestia 3/4 dni i się nie martwić.
Ja już nie ogarniam tych tygodni. Zainstalowałam dwie aplikacje i w każdej pokazuje mi inny tydzień 😏😏 ostatni okres miałam 28.03. i teraz nie wiem czy jak pójdę w piątek, to czy cokolwiek zobaczę... ehhh
 
Gratuluję wszystkim dziewczyna udanych wizyt ♥️♥️ @Klauuudia jak to mówią tylko spokój nas uratuje 🙂 myślę że jak pójdziesz za tydzień to zobaczysz już piękny zarodek może owulacja ci się przesunęła i dlatego ciąża młodsza. Trzymam kciuki żebyś za tydzień zobaczyła już coś więcej ♥️♥️
 
No nie uwierzycie ... ja właśnie czekam na teleporade z ginekologiem - świat stanął na głowie ... moja mamusia mi załatwiła taką atrakcje ...
 
reklama
Gratuluję wszystkim dziewczyna udanych wizyt ♥️♥️ @Klauuudia jak to mówią tylko spokój nas uratuje 🙂 myślę że jak pójdziesz za tydzień to zobaczysz już piękny zarodek może owulacja ci się przesunęła i dlatego ciąża młodsza. Trzymam kciuki żebyś za tydzień zobaczyła już coś więcej ♥️♥️
owulacje akurat wiem kiedy miałam bo byłam na monitoringu 😁 był to 14.04
 
Do góry