reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Nie wytrzymałam dziewczyny i poszłam dziś na wizytę. OM 6+4 a z USG wychodzi 6+2. Biło!!!! Biło!!!! 💗💗💗💗
 

Załączniki

  • F8FB5A52-448C-455F-8594-4830EDB3C9C1.jpeg
    F8FB5A52-448C-455F-8594-4830EDB3C9C1.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 118
reklama
Super Aga że w pracy dobrze przyjęli wiadomość i udało się dostać na wizytę w czwartek :) to już niedługo i zobaczysz swoją fasolke [emoji3059]
Jadę w czwartek do mojej gin ! Na 15 mam być , będę spokojniejsza mimo wszystko ! A na drugie usg pójdę sobie już tutaj do mojego doktorka śmieszka ! Teraz jestem spokojna [emoji41]
Piękna beta [emoji3059]ja chyba skocze w czwartek sprawdzić jak tam urosła [emoji846]
Aaaa i beta z wczoraj(pon) 1126 :) Także myślę zw przyrost jest ok :) W pt by po 215:)
Jej jaka cudowna wiadomość [emoji3590] piękna dzidzia rośnie [emoji3059] już nie mogę doczekać się poniedziałku, mam nadzieję też na taki widok choć według Om będzie to dopiero 6+1
Nie wytrzymałam dziewczyny i poszłam dziś na wizytę. OM 6+4 a z USG wychodzi 6+2. Biło!!!! Biło!!!! [emoji175][emoji175][emoji175][emoji175]
Trzymam kciuki i czekam na dobrą wiadomość [emoji846] który masz teraz tydzień?
Za godzinke mam pierwsze usg, trzymajcie kciuki, bo troche sie denerwuje [emoji110]
 
Super Aga że w pracy dobrze przyjęli wiadomość i udało się dostać na wizytę w czwartek :) to już niedługo i zobaczysz swoją fasolke [emoji3059]Piękna beta [emoji3059]ja chyba skocze w czwartek sprawdzić jak tam urosła [emoji846]Jej jaka cudowna wiadomość [emoji3590] piękna dzidzia rośnie [emoji3059] już nie mogę doczekać się poniedziałku, mam nadzieję też na taki widok choć według Om będzie to dopiero 6+1 Trzymam kciuki i czekam na dobrą wiadomość [emoji846] który masz teraz tydzień?
Z daty owulacji 6+2, z ostatniej miesiaczki tydzien wiecej
 
Ja chyba niestety odpadłam :( - test z wczoraj był jaśniejszy niż w sobotę, więc nie wytrzymałam i jeszcze przed pracą pojechałam na betę (mimo iż obiecywałam sobie, że nie wydam na nią kasy zanim @ konkretnie się nie spóźni). Dzisiaj odebrałam wynik i mimo iż nie robiłam sobie wielkich nadziei, to jednak zdziwiło mnie że wynik jest nawet poniżej 1. Dlaczego w takim razie na testach widać drugą kreskę? Testów w życiu już trochę zrobiłam i nigdy nawet cienia cienia nie widziałam nie będąc w ciąży. @ puki co nie przyszła, więc już nie bardzo wiem, co jest grane🤷🏻‍♀️
 

Załączniki

  • 7469323B-5927-4015-85EF-221FD7046605.jpeg
    7469323B-5927-4015-85EF-221FD7046605.jpeg
    650,9 KB · Wyświetleń: 113
reklama
A kiedy masz dostać @?
Ja chyba niestety odpadłam :( - test z wczoraj był jaśniejszy niż w sobotę, więc nie wytrzymałam i jeszcze przed pracą pojechałam na betę (mimo iż obiecywałam sobie, że nie wydam na nią kasy zanim @ konkretnie się nie spóźni). Dzisiaj odebrałam wynik i mimo iż nie robiłam sobie wielkich nadziei, to jednak zdziwiło mnie że wynik jest nawet poniżej 1. Dlaczego w takim razie na testach widać drugą kreskę? Testów w życiu już trochę zrobiłam i nigdy nawet cienia cienia nie widziałam nie będąc w ciąży. @ puki co nie przyszła, więc już nie bardzo wiem, co jest grane[emoji2370]
 
Do góry