reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hej dziewczyny mige dołączyć? Jestem dzisiaj 7+0 termin porodu wypada mi na 27 stycznia :) w tamtym tygodniu byłam u lekarza i był zarodek i serduszko. Bardzo się boję bo to moja 7 ciąża. Mam 1 córkę a reszta to poronienia. Stresuje się bo moje objawy ciąży słabna albo raz są raz nie Ale ogólnie nie czuje się jak w ciąży... czy któraś z Was też tak ma?
Hej, też tak mam.
Raz czuję mdłości raz ich w ogóle nie mam, i zastanawiam się czy ciąża obumarła...
Niestety też jestem po dwóch stratach.
Tzn... Ciąża chybiona, w jednym i drugim przypadku obiawami zatrzymania rozwoju zarodka, były zanikające obiawy ciążowe, oraz plamienia.
Plamienia u mnie występują gdy jestem zestresowana, i po uniesieniach podczas stosunku. A tak ogólnie to czysto.
Ale obiawy ciążowe raz są raz ich nie mam, raz piersi wielkie i obolałe a na drugi dzień, mniejsze i lekko bolące jak na okres. Dziwnie przechodzę ten pierwszy trymestr, we wtorek 15go mam usg, i zaczynam się już nakręcać, że coś może być nie tak jak być powinno.
P.S Też sobie obiecałam, że jak będzie wszystko dobrze, to zacznę cieszyć się ciążą, i przestanę doszukiwać się złego.
Także trzymam kciuki za Nas obie, by wszystko było w jak najlepszym porządku, abyśmy mogły cieszyć się naszymi fasolkami. ❤️❤️❤️
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Aga87lan ale brzuszek , bardzo ładnie wyglądasz! 🤩 U mnie jeszcze nic nie widać a jestem 9+2, pierwsza ciąża :) wydaje mi się, że lekko wzdęty mam,ale to też chyba od proga w ciuchch nie widać :)
 
Dziewczyny moje pierwsze 🍓🍓🍓 z własnej plantacji.
16233186028036325750716084479402.jpg
 
Dziewczyny , czy Wy macie już widoczne brzuszki ? Kurczę … u mnie się zrobiła taka piłka że już nie ukryje tego faktu , myślałam że uda mi się ukryć ten pierwszy trymestr .. ale nie ma szans …
Ja sie caly czas zastanawiam czy to juz brzuszek czy jeszcze nadwaga [emoji1787] ale wydaje mi sie, ze sie delikatnie zaokraglil :)
 
@Aga87lan ale brzuszek , bardzo ładnie wyglądasz! 🤩 U mnie jeszcze nic nie widać a jestem 9+2, pierwsza ciąża :) wydaje mi się, że lekko wzdęty mam,ale to też chyba od proga w ciuchch nie widać :)
No właśnie ja nie mam wzdęć , miałam na początku .. teraz są trochę na wieczor , no mam właśnie taką piłkę .. ona jest tak od 4 dni już ;)
 
reklama
Do góry