reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Kochana nie tylko Ty tak masz, ja mam takie odpaly dzień w dzień [emoji51]
Dziewczyny mam głupie myśli dzisiaj. Raz już tak miałam, przed wizytą kiedy musiałam sprawdzić czy serduszko przyśpieszyło, wydawało mi się że mam pustkę w brzuchu, po wizycie się to uspokoiło kiedy dowiedziałam się że jest ok. Nie wiem jak to określić. Teraz od kilku dni też mam takie uczucie, jakby nic tam nie było, a przecież wiem że jest. W środę wizyta i tak do niej czekam i myślę.
 
Przepraszam że namieszalam z tą tajną gupą a sama przy trójce czasem znikam na dłużej. Byłam dzisiaj na badaniu. Wszystko dobrze. 8 tydz i 2 dni. Ale zdjęcia słabe, też chciałam mieć takiego "miśka haribo" a nic prawie nie widać. Tyle kasy bo musialam iść prywatnie a miśka nie widać. Na ekranie nawet był ale nie uchwyciła.
Zobacz załącznik 1281810Zobacz załącznik 1281811
Jeju jakie piękne zdjęcie! Zdrówka dla Was! 🤩Tak bardzo chciałabym zobaczyć już zarodek i usłyszeć serduszko przy kolejnej wizycie. Myślałam na początku, dobrze to dopiero początek wszystko się może zdarzyć, będzie co ma być, a teraz czekam na usg z duszą na ramieniu 😪
 
reklama
Kupiłam sobie „winko” dla ciężarnych 🤪😆 codziennie rano pięćdziesiątkę na czczo mi zalecono 😂🤷‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_7224.jpg
    IMG_7224.jpg
    68,2 KB · Wyświetleń: 69
Do góry