reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziewczyny mam głupie myśli dzisiaj. Raz już tak miałam, przed wizytą kiedy musiałam sprawdzić czy serduszko przyśpieszyło, wydawało mi się że mam pustkę w brzuchu, po wizycie się to uspokoiło kiedy dowiedziałam się że jest ok. Nie wiem jak to określić. Teraz od kilku dni też mam takie uczucie, jakby nic tam nie było, a przecież wiem że jest. W środę wizyta i tak do niej czekam i myślę.
To jest uczucie związane z powiększaniem się macicy. Twoja macica się o wiele bardziej powiększa niż miniaturowy worek owodniowy, w którym znajduje się maluch. Do tego więzadła zmieniają pozycje miednicy, zmienia się środek ciężkości (chyba dobrze napisałam 😃). To z tego powodu kobiety w ciąży powyżej 3 miesiąca nie powinny jeździć na rowerze, rolkach czy stawać na krzesło.

I dziewczyny proszę Was- nie mylcie intuicji kobiecej ze zmianami zachodzącymi w organizmie. Uczucie pustki w brzuchu to nie poronienie. Nie straszmy się wzajemnie, bo to mega nie pomaga, szczególnie dziewczynom, które roniły po 5,7 razy. A takie osoby są tutaj na grupie i aktywnie uczestniczą w jej życiu.
 
Dziewczyny a czy twarde podbrzusze to normalna opcja? 🤔
Od trzech dni mam uczucie jakbym kamień nosiła...
Mam wrażenie, że się dół brzucha zaokrąglił. 🙊
Ale z racji tego, że mam swoje sadełko nie mam pewności czy to jest związane z rozwijającą się ciążą.
Ogólnie dzisiaj mam dzień bezobjawowy, lekkie mdłości, i nic więcej. 🤪
Nawet ból głowy przeszedł. 😊
W zasadzie nie wiem czy nie powinnam się dla odmiany martwić. 🤔🤦
 
Wiecie co … a ja dzisiaj co chwila płacze .. moja Maja w poniedziałek wyjeżdża na obóz żeglarski i nie mogę patrzeć jak pakuje torbę bo mam łzy jak grochy 😭

Za tydzień wraca , koniec roku szkolnego i znowu wyjeżdża .. tym razem na rejs na tydzień … tydzień gdzieś na wodzie… na samą myśl wyje … mąż już ma ze mnie ubaw ..
Hormony szaleją to i płaczliwe jesteśmy 😊
 
reklama

Załączniki

  • IMG_9448.jpg
    IMG_9448.jpg
    231,8 KB · Wyświetleń: 49
Do góry