reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Jak tylko zaczyna mnie mulić, a dzieje się to tylko jak mam dużą przerwę między posiłkami, to moim sposobem jest picie wody i batonik z bakaliami Vitanella. Działa :D
Trochę się martwię bo generalnie nie mam apetytu. Jem dziwne rzeczy, które jestem w stanie przełknąć. Jogurty, biale pieczywo, zupy. Apetyt wraca dopiero ok 19.00. Wszędzie czytam o zdrowej diecie ale na myśl o rybach czy nawet warzywach mam mdłości :(
 
reklama
Dziewczyny, macie już poduszki ciążowe?? Nie wiecie, którą lepiej wybrać? Jakiś za duży jest wybór i nie wiem która lepsza 🤪 Czy najtańsze są ok czy jednak coś droższego trzeba kupować :confused:
Zobacz załącznik 1286844
Z doswiadczenia powiem ze taka poduche do spania mialam jakas nie z gornej polki i jeszcze w tej ciazy bede z niej korzystac. Warto za to zainwestowac w dobra poduszke do karmienia po porodzie bo to beda godziny spedzone na karmieniach:)
 
Ojacie zazdroszczę. Rzeczywiście każda ma inaczej. U mnie nie ostatni miesiąc jest totalnie wyjęty z życia. Podobno te dolegliwości mają ustąpić ok 12t. Czekam niecierpliwie. 🤞
W pierwszej ciazy mdlosci ustapily dopiero w 16tc. W tej z kolei 12 tydzien i nadal mnie muli od poludnia do wieczora ale juz wymiotow przynajmniej nie mam i wracam do zycia:) takze nie ma chyba regoly:)
 
Trochę się martwię bo generalnie nie mam apetytu. Jem dziwne rzeczy, które jestem w stanie przełknąć. Jogurty, biale pieczywo, zupy. Apetyt wraca dopiero ok 19.00. Wszędzie czytam o zdrowej diecie ale na myśl o rybach czy nawet warzywach mam mdłości :(
ja na poczatku jadlam tylko chleb i pilam ciepła wode;) nic sie nie martw u mnie juz troche lepiej, chociaz mdli mnie prawie cale dnie. Oby szybko minelo..
 
U mnie, niestety, podobnie - do większości pokarmów mam awersję - do części permanentnie, do części - jednego dnia tak, innego nie. Nawet od mojej ukochanej herbaty mnie odrzuciło... Najchętniej jem rzeczy słone i kwaśne - ogórki małosolne, surowe z solą i pieprzem, śledzie... Ciągle takie nieprzyjemne uczucie w ustach i w gardle. Czekam tylko, żeby zaczęło mijać...
 
U mnie, niestety, podobnie - do większości pokarmów mam awersję - do części permanentnie, do części - jednego dnia tak, innego nie. Nawet od mojej ukochanej herbaty mnie odrzuciło... Najchętniej jem rzeczy słone i kwaśne - ogórki małosolne, surowe z solą i pieprzem, śledzie... Ciągle takie nieprzyjemne uczucie w ustach i w gardle. Czekam tylko, żeby zaczęło mijać...
Haha! U mnie totalnie przeciwnie. Tylko pokarmy słodkie albo takie o niewyrazistym smaku. Kluski na parze itp.
 
U mnie, niestety, podobnie - do większości pokarmów mam awersję - do części permanentnie, do części - jednego dnia tak, innego nie. Nawet od mojej ukochanej herbaty mnie odrzuciło... Najchętniej jem rzeczy słone i kwaśne - ogórki małosolne, surowe z solą i pieprzem, śledzie... Ciągle takie nieprzyjemne uczucie w ustach i w gardle. Czekam tylko, żeby zaczęło mijać...
to na chlopaka😅 a czujesz tak jakbys miala poparzona buzir w srodku?

Haha! U mnie totalnie przeciwnie. Tylko pokarmy słodkie albo takie o niewyrazistym smaku. Kluski na parze itp.
na dziewczynke😅
 
Dziewczyny aż mi się płakać chciało jak położyłam się na kozetce z tych nerwów, ale jak tylko zobaczyłam dzidziutka trochę się uspokoiłam, jednak nie ruszał się i trochę znów spanikowałam. Okazało się, że spał z rączką na buzi to tak jak mama lubi 😃 Pani doktor poruszała dość długo bo chyba zapadł w sen zimowy, aż wkońcu się obudził i wtedy to zaczął wręcz tańczyć 🙈 Moja euforia nie znała granic, nawet słyszałam przez chwilę serduszko 🥰 Ma prawie 5cm bo 4.94, wszystko dobrze z nim i ze mną, całe badanie trwało może z 15min i odbywało się przez brzuch mimo że jestem dopiero 11+5. Zapytałam o zdjęcie, ale powiedziała że to są zdjęcia bardziej specjalistyczne i nic mi nie dadzą i mam prosić lekarza prowadzącego na najbliższej wizycie, czyli już w sobotę ❣️
Życzę każdej z was tylu pozytywnych emocji 🍀🧡
Cudowne wieści, cieszę się bardzo 🥳
 
reklama
to na chlopaka😅 a czujesz tak jakbys miala poparzona buzir w srodku?


na dziewczynke😅


Poparzona się nie czuję, ale "obawiam się", że to wszystko to na chłopaka 🙃 Chciałabym dziewczynkę, ale w rodzinie partnera same chłopaki, żadnej dziewczynki... Żona jego brata jest też aktualnie w drugiej ciąży, ma już synka, lekarz już zasugerował, że najprawdopodobniej znowu będzie chłopak, więc obie jesteśmy przygotowane psychicznie, mimo że po cichutku liczyłyśmy.... 😌😌😌
 
Do góry