reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny od początku nie mialam objawow ciąży oprócz puchnięcia od wczoraj boli mnie brzuch jak na okres nie plamie też tak Miałyście dzis 8+1
 
reklama
Na pewno będzie dobrze spokojnie ;)
Kiedy wizytujwsz teraz?

Ja wam powiem dziewczyny ze mnie dzis taja zamula wziela..caly dzień boli mnie głowa, tak denerwująco dziwnie. I walczę zeby wziąć tabletkę. Jak nie przejdzie to do snu wleci. Ehh.
Ale zauwazylan dzis ze troxhe brzuch na samym dole pod pępkiem mi wywalilo i jak ściskałam tak twardawo.. dziwne uczucie sle mile. Choć wydawało mi się,że to nastapi pozniej 🤪
No dobrze, troche mnie to uspokaja 😊Wizyte w środę mam 22.06.
Dzięki 😊
 
Dziewczyny ratunku. Od południa zaczęło mnie pobolewać gardło, boję się że to może być angina bo to najczęściej mnie łapie. I już milion myśli co jak będę musiała brać antybiotyk😳 brała któraś w pierwszym trymestrze? W ogóle można przyjmować jakieś antybiotyki?
Hej, nawet jesli to angina, to po prostu nie bierz tych antxbiotykow. To mit, ze przy kazdej anginie trzeba brac antybiotyk. Wylez, wyspij sie porzadnie:).
 
Dziewczyny ratunku. Od południa zaczęło mnie pobolewać gardło, boję się że to może być angina bo to najczęściej mnie łapie. I już milion myśli co jak będę musiała brać antybiotyk😳 brała któraś w pierwszym trymestrze? W ogóle można przyjmować jakieś antybiotyki?

Polecam kupić P-re-nalen dla kobiet w ciąży :-)
 
Dziewczyny ratunku. Od południa zaczęło mnie pobolewać gardło, boję się że to może być angina bo to najczęściej mnie łapie. I już milion myśli co jak będę musiała brać antybiotyk😳 brała któraś w pierwszym trymestrze? W ogóle można przyjmować jakieś antybiotyki?
Można brać. Ja brałam jak tylko wyszło, że jestem w ciąży. Miałam silne zapalenie krtani dostałam amoksiklav bodajże.
 
Dziewczyny ratunku. Od południa zaczęło mnie pobolewać gardło, boję się że to może być angina bo to najczęściej mnie łapie. I już milion myśli co jak będę musiała brać antybiotyk😳 brała któraś w pierwszym trymestrze? W ogóle można przyjmować jakieś antybiotyki?
jeśli pójdziesz do lekarza to powiedz, że jesteś w ciąży. Wtedy przepisze Ci odpowiedni lek. Oszczędzaj się.

Chyba podtrułam się wędliną...
 
Ja musiałam wziąć bo wyszła mi jakaś bakteria w wymazie. Obawiam się ze ryzyko z niewzięciem mogłoby być większe niż ryzyko z wzięcia, z reszta skonsultowałam to z dwoma ginekologami i potwierdzili, ze mam wziąć. Staram się o tym nie myśleć i się nie denerwowac. A póki co to na ból gardła polecam płukanie woda z solą :)
 
reklama
Do góry