reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Słoneczka rosną, czyli waga i inne wymiary szczęścia :)

ja tam lubie mcdonalda, nawet wole od tego jedzenia z budek bo jest wygodniej jesc- tam sie wszystko rozsypuje:-D
a o tym programie co pisalas skakanka ktos mi mowil:-)

co do jedzenia to w uk jest identycznie, tam jak patrzysz co kupuja matki np na obiad czy tea time to zazwyczaj: mrozona lazania(tylko wrzuc do mikrofali), i takie male puszeczki na ktorych np jest bob budowniczy narysowany albo noddy z roznymi "przysmakami" jak makaron z serem, makaron spagetti z sosem, pulpeciki jakies tam itd:dry: wystarczy podgrzac:sorry2:
a jak kiedys podgrzewalam wode na mleko w baby roomie babka sie mnie pyta co ja robie:confused: ze przeciez to jest do sloiczkow i po co dziecku cieple mleko, przeciez powinno pic takie w temperaturze pokojowej;-)
 
reklama
I ja też lubię McDonalda :tak:, Nikuś nigdy nie jadł typowego fast food'u, no chyba, że kilka frytek podjadł, ale mięsa, hamburgerów, itp. mu nie dawałam :no:.

A z tym mlekiem za granicą to w szoku jestem, bez podgrzewania takim małym dzieciom dawać :szok:, a klopsy i inne takie :baffled:, dobrze, że jestem tradycjonalistką i sama gotuję :tak:.
 
Skakanka Faktycznie namieszałam :zawstydzona/y::-( Jeszcze raz wszystko sprawdziłam i dotyczyła ta mja wypowiedź dziewczynek Tynki :tak: Przyznam się szczerze, że czasem mylą mi się te wasze dziewuszki :szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2::sorry2::sorry2:

Lorien nie uwierzylabys co tu jest dla dzieci. Nawet mleko dla niemowlat jest juz w butelkach tylko nakrecasz smoczek albo kupujesz gotowy plyn i tylko nalewasz. Oczywiscie nikt juz tego nie podgrzewa tylko od razu daje dziecku. Jedzenie nawet juz dla takich duzych dzieci jak nasze rowniez kupujesz w sklepie. Wszystkie zupy sa z puszki a przysmakiem sa kawalki kurczaka w panierce i smazone na glebokim tluszczu jedza to dzieci w kazdym wieku. Wiec wiadomo dlaczego te dzieci tak wygladaja.:no::no::no::no:

co do jedzenia to w uk jest identycznie, tam jak patrzysz co kupuja matki np na obiad czy tea time to zazwyczaj: mrozona lazania(tylko wrzuc do mikrofali), i takie male puszeczki na ktorych np jest bob budowniczy narysowany albo noddy z roznymi "przysmakami" jak makaron z serem, makaron spagetti z sosem, pulpeciki jakies tam itd:dry: wystarczy podgrzac:sorry2:
a jak kiedys podgrzewalam wode na mleko w baby roomie babka sie mnie pyta co ja robie:confused: ze przeciez to jest do sloiczkow i po co dziecku cieple mleko, przeciez powinno pic takie w temperaturze pokojowej;-)


Jestem w szoku :szok::szok::szok::szok: Nigdy bym nie pomyślała, że w USA i w UK matki w taki sposób podchodzą do żywienia swoich pociech :baffled: Teraz już wiem dlaczego w tyc państwach mają coraz większy przyrost ludzi dorosłych i dzieci otyłych :baffled::dry:
Całe szczęście, że ja też jestem tradycjonalistką. My żadko kiedy zachodzimy do fast-foodów, a jak już to jest to McDonalds. Ale Witek niczego innego nie dostał poza frytkami, a i tak te ich fytki średnio mu podchodziły. Ja w domu zawsze frytki robię sama z ziemniaków. Nie kupuję tych mrożonych :no:
 
Monia ja się nie gniewam:-Dteż no chyba,że Tynka:-D;-)
to jedzenie z puszki to ohyda...przecież to tak sztucznie smakuje,że od razu czuć różnicę:dry:Mc Donald mi smakuje niestety;-)ale nie jadamy, nie ma w pobliżu i tak całe szczęście.A mc nuggetsy to ponoć kura taka najstarsza:-D;-)co do niczego się już nei nadaje zmielona w całości bez piór;-)z kośćmi;-)
 
Oglądałyście Super size me- facet przez miesiąc jadł tylko w Mac Donaldzie;-)(znów z jakimś programem wychowawczym wyskoczyłam:sorry2:;-))
Oglądałam, po miesiącu stan zdrowia tego faceta strasznie się pogorszył, otyłość, nadciśnienie, nie pamiętam kiedy ostatnio byłam w McDonaldzie. Straszne.

A o mleku w Chinach z melaminą słyszałyście? Dobrze, że mieszkamy tu.
 
Lorien slyszałam o tej aferze!! dzisiaj nawet kawałek ogladałam w dzień dobry tvn:szok::szok: no ale ta babka uspokajała ze jednak gdyby to mleko dotarlo do krajow uni zostalo to by zaraz odkryte:tak:
ja tam mam uraz do tej chinskiej produkcji czegokolwiek:baffled:
 
Niestety Antosiowa masz rację, dlatego staram się jak najwięcej sama w domu robić do zjedzenia, a nie żywić się puszkami
 
reklama
aniay nasza rekordzistka ma 9,500;-)poprzegladaj wczesniejsze strony, na dniach podawalysmy wymiary wagowe:-p ale i tak moj Niko wyglada najszczuplej:-D:-D
a ile Oliwka wazy??
 
Do góry