reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Słoneczka rosną, czyli waga i inne wymiary szczęścia :)

Antek jeszcze miesiąc temu ważył 10,6 kg a dzisiaj go wazyłam i wyszło 11,3:-), w końcu zaczęło się coś ruszać, bo stał w miejscu przez kilka miesięcy:sorry2:.
Ale spokojnie Aniay, nie wszyscy jeszcze przekroczyli 11 i mają się dobrze:tak:.
 
reklama
Dwa dni temu wazyla 9900 na 86cm.
Mama Antosia no to ladnie, ja mam nadzieje ze sie tez ruszy u nas. Pediatra mnie pocieszyla ze teraz to tylko 2 kilo na rok okolo dziecko przybiera.
Wy mnie tez pocieszylsycie chociaz tesciowa chyba zaraz mnie poda do sadu o glodzenie dziecka :wściekła/y:
No nic wazne ze pediatra stoi za mna murem.
 
Ja dzisiaj pomierzyłam Nika i wyszło 11,300kg i 85cm, waga stoi w miejscu, ale urósł 2cm :tak:.
Aniay, może i Olcia wygląda na chudzinkę :sorry2:, ale wcale nie waży aż tak baardzo mało, większość styczników waży ok.11kg, więc nie taka wielka różnica, za to jest wysoka :tak:, stąd takie wrażenie.
 
Monika, ty sie przejmujesz? To co bys powiedziala na Roczniaka ktory wazy 16kg! Jeszcze go nie widzialam, ale odwiedze go z oli wkrotce wiec bedzie porownanie ;D
 
Uderz w stół...:-D;-)Martucha a jaki to styczniak-rekordzista:sorry2::-p waży niby 9,5kg?:confused:;-) Marta jakieś dwa tygodnie temu ważyła 9,8 więc prawie 10 wow;-)Ale gdyby nie forum i ciągłe to porównywanie:-p:sorry2:;-)to już;-) nie zastanawiałabym się nad tym bo dla mnie wygląda ok;-). Z rodziny też się nikt nie czepia dla mojej mamy większe dziecko nie znaczy zdrowsze;-)bo ją utuczyli kluskami jak była mała bo była za chuda;-);-)Poza tym co to jest kilogram różnicy;-)Natalka ważyła 11 w wieku Marty a teraz 14. Wyniki dobre, pediatra też się przestał czepiać i powiedział,że ma to po rodzicach:cool2:;-)więc myślę,że jest ok ale trzeba zachować czujność;-)
 
reklama
Do góry