reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stycznióweczki, które mają już dzieci

reklama
Dziewczyny raztunku! Ostatnio ciagle mysle, jak rozwiazac proboem wozka dla maluchow. I pomyslalam, ze Was o zdanie zapytam, bo przeciez sa juz tutaj podwojne mamuski. Lena w listopadzie bedzie miala 11 miesiecy, wiec wozka bedzie potrzebowala jeszcze przez jakis czas na pewno. Ale jak tak ja obserwuje, to widze, ze strasznie zywa jest.Podejrzwam, ze jak tylko zacznie wchodzic, to w wozku siedziec nie bedzie chciala. I teraz nie wiem, czy kupowac jakis wozek podwojny, czy moze da sie jakos inaczej rozwiazac ten problem?? (na spacery zazwyczaj bede wychodzila z dziewczynkjami sama...)
 
Marthusia chociaż nie mam dwóch maluszków, pozwól że się wypowiem.Z tego co piszesz wózek będzie ci potrzebny, tak czy siak, dla malutkiej.... więc może podwójny???
np taki PHIL & TEDS E3 BUGGY WITH DOUBLES KIT on eBay, Pushchairs Prams, Pushchairs Prams, Baby (item 130139563865 end time 10-Aug-07 21:52:24 BST)



tutaj w innym kolorze
*Phil and Teds 2006 E3 Apple inc doubles kit and more* on eBay, Pushchairs Prams, Pushchairs Prams, Baby (item 260145460626 end time 06-Aug-07 19:16:41 BST)

jest to wózek, który może być zarówno dla jednego dzieka jak i dla dwójki:tak:;-)
 
Hm Marthusia z tymi wozkami to przerabane bo nie ma idealnego:wściekła/y:jak podwojny to za ciezki i za duzy zalezy jeszcze gdzie mieszkasz...no i czy masz w miare stala pomoc. Najlepiej to miec trzy wozki;-)i jeszcze miec je gdzie trzymac...Ja nie mam podwojnego, mam wielofunkcyjny Graco ktory ma taka poleczke na ktorej sadzam Natalke.Niestey zdarzylo sie,ze raz sie przewazyl mi ten wozek, obylo sie bez placzu i strachu cale szczescie a raz ze spadla mi miedzy raczke i wtedy juz byl niestety placz i zgrzytanie zebow. Ale Natalka nie wysiedzi w wozku bo ona tylko na nogach wiec by to wygladalo tak,ze ja pcham podwojny i jeszcze Natalke za reke...Teraz moze bym sie zastanowila nad takim dla siebie ale juz mi sie nie oplaca kupowac
Absolutna nowosc Fisher Price wozek dla rodzenstwa (222595423) - Aukcje internetowe Allegro
 
Podobny pod wzgledem funkcjonalnym do tego co pokazuje Kasiulka, no wlasnie cos w tym stylu by mi sie sprawdzilo:tak::tak:ale w Polsce na allegro przynajmniej nie ma takiego.
 
kurcze ogladam tak te wozki, zastanawiam sie tylko, czy one sie rozkladaja na plasko?? bo dla takiego maluszka to raczej konieczne, a nic takiego nie wyczytalam...Z drugiej strony mala urodzi sie w listopadzie, wiec chcialbym dla niej gondolke na zime, wiem, ze u Lenki tez sie sprawdzilo, bylo jej cieplo, wygodnie i przyjemnie. Sama juz nic nie wiem w tej chwili.
 
witam dziewczyny, pozwole sobie wtracic słówko bo tez jestem na etapie kupna podwojnego wózka, starsza córeczka ma rok i 7 mies. a drugie pojawi sie za miesiąc. Tego fisher price ma moja przyjaciółka i nie poleca, ciężki, bardzo źle sie prowadzi i nie ma szans zeby starsze dziecko w nim sie przespało, acha no i młodsze musi juz siedziec zeby zaczac go używać. A ja kupiłam dla nas tego phil and teds, zachorowałam na niego od pierwszego spojrzenia, jeszcze go nie mam czekam na przesylke z usa, w kazdym razie przetarłam szlak, pierwszy był wystawiony na allegro specjalnie dla mnie a teraz widzialam ze pojawił sie kolejny: WOZEK PHIL&TEDS SPORT BUGGY -JEDYNY NA ALLEGRO (220661303) - Aukcje internetowe Allegro
 
Gochna dzieki za informacje:-)Ten Twoj wozek jest super ale ta cena.....jeszcze luz jakby to mial byc pierwszy wozek ale jak moj trzeci;-)Z reszta ja nie bede i tak juz kupowac.
 
wózio faktycznie niesamowity, zastanawiam się tylko co z budką przy siedzisku dla starszego dziecka? W końcu u nas często pada deszcz, zimą śnieg..? Może jak nie daszek to chociaż dać dzieciakowi parasolkę, żeby mu głowina nie zmokła:-D?
 
reklama
Skakanka mój to tez juz trzeci, a nawet czwarty :-) (pierwszy był pozyczony) ale postanowiłam chociaż raz w życiu miec taki wózek jaki naprawde bym chciała bo tamte to był zawsze jakis kompromis zeby nie za drogo wyszło, juz wiecej wozkow kupować nie bede wiec mozna raz zaszaleć. Poza tym myslę, ze bez problemu go później sprzedam, a kupiłam go nieco taniej ale sama szukałam po amerykanskich sklepach internetowych najtanszej oferty a potem osoby która by mi go w miare tanio przysłała ;-) Co do budki to ja do mojego zamówiłam jeszcze folie obejmującą oboje dzieci, więc deszcz czy snieg nam niestraszne. A poprzednie wózki sprzedaję i tyle :-D
 
Do góry