reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja mam dzisiaj kiepski dzień.. Nie dość że te prenatalne już miałam nerwy to robiłam pizze nam i rodzicom. Rodziców super upiekłam a nasza spadła mi na ziemię składnikami do dołu.. Wpadłam w taki szał wyłam jak dziecko.. Serio. Nie mogłam się uspokoić az sie zanosiłam.. Wtf.. Baba 27 lat..
 
Kochane ja dziś cały dzień w pracy w przerwie próbowałam was dogonić ale teraz jak patrzę to nie dam rady tego nadrobić gratuluje wszystkim dzisiejszym wizytującym mam nadzieje ze wszystko było dobrze 🤗
ja dziś mam dobry dzień nawet miałam chęci do pracy ale jutro wolne wiec będzie relax 😁
 
reklama
Do góry