reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ogarniacie juz wyprawkę ? Nie ukrywam, ze ja juz dawno .... albo jestem za głupia albo za dużo wiem i jestem przerażona różnymi wyborami. Butelki antykolkowe czy zwykle, jakie kombinezony czy takie całe czy z nogami i rozmiar to chyba maksymalnie 56 ale sama nie wiem ... jeszcze wszystko to jest takie drogie, jakbym miała jedno to super bo wydaje np 250 i mam cały zestaw poscielki to do wózka to rożek ale 500 to juz boli a gdzie tam reszta 🤦🏼‍♀️😱
Warto zajrzeć na olx, vinted, lokalne grupy na fb. Ja np. widzę czasem u siebie ogłoszenia z wózkami bliźniaczymi używanymi po 800 czy 900zł to prawie jak za pojedyńczy. Ubranka, pościele, rożki też śmiało znajdziesz, czasem nawet niektorzy oddają za darmo, zwłaszcza na te najmniejsze rozmiary czy krótko używane rzeczy szkoda kasy.
 
Byłam dzisiaj u ortopedy po zaświadczenie do CC. Lekarz powiedział, że mi nie wystawi, bo chory kręgosłup to żadna przeszkoda...
Jestem wściekła.
 
reklama
Warto zajrzeć na olx, vinted, lokalne grupy na fb. Ja np. widzę czasem u siebie ogłoszenia z wózkami bliźniaczymi używanymi po 800 czy 900zł to prawie jak za pojedyńczy. Ubranka, pościele, rożki też śmiało znajdziesz, czasem nawet niektorzy oddają za darmo, zwłaszcza na te najmniejsze rozmiary czy krótko używane rzeczy szkoda kasy.

Wierz mi, ze moje dzieci maja kupione może 5 sztuk nowych ubranek, okrycia kąpielowe i pieluchy 🙂 plus szafa tak to wszystko używane
 
Do góry