reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja też juz pod koniec miałam dosyć, źle spałam, denerwowalam sie myslami kiedy zacznie sie poród(niestety mój facet nie zawsze był dostępny na już, gdyby akcja porodowa się zaczęła). I mimo, że bardzo chciałam urodzic w dniu terminu(18.01-pierwsze dziecko urodzilam 18.03 to tez byl poniedziałek, o drugiej ciąży dowiedziałam się 18.05, tak mi sie podobało), to jak z wizyty na ktg kazali mi zostac w szpitalu na pato,nto chodzilam juz za lekarzami, zeby wywolali porod, bo jestem juz zmeczona i nie mam czasu siedziec w szpitalu. W koncu w domu drugie male dziecko a jeszcze studia podyplomowe ciągnie i wiadomo, czas sesji sie zbliza.
Na pocieszenie dziewczyny, z Malym czlowiekiem obok noce wcale nie są bardziej przespane:p
Mnie lekarz chciał dzisiaj na oddział położyć, ale mam sesje w weekend, więc wyblagalam żeby tego nie robił 🤣
 
Jak tam dziewczynki Wasze skarby?😊 spia w nocy? Moja jak w zegarku co 3h pobudka na mleczko 😋 i tak jak była aktywna w brzuszku wieczorami tak jest do tej pory od 21 do 24 buszuje i oczy jak 5zl 😁 ale nie tęsknię wcale za brzuszkiem.
 
Ja mam już córkę obok siebie ale też nie śpię :D mała poza jedzeniem ma bardzo długi czas czuwania i mocno się rozgląda. Najbardziej lubi obserwować światełka i dotykać szeleszczące zabawki :)
 
reklama
Do góry