reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

A ja już jestem 11 dni bez mojego męża,w przyszłym tygodniu jedziemy na jego grób .Zostałysmy same z 7 miesięczną córką. Życie jego skończyło się dla nas tak tragicznie.Uwazajcie na Bałtyk.jest bardzo zdradliwy.
Kati bardzo mi przykro...
Jak sobie radzicie ? Macie wsparcie w rodzinie ?
 
reklama
Do roku dziecko j tak nie musi nic pić, wystarczy mu to co w mleku. Ja już pisałam, że ty podajesz bardzo dużo jedzenia i dziecko zapewne się samoodstawiło. Mój ma prawie 7 miesięcy, a je kilka łyżeczek dziennie warzyw i troszeczke owocka do spróbowania.
Nie rozumiem takiego podejścia żeby dziecku w upał nie dać pić wody nawet przy kp. Sama pisałaś że mimo kp podajesz małemu wodę.
Te porcję jedzenia co pisała tymoniiwa1 nie są jakieś duże. Nie widziałaś chyba ile nieraz może zjeść takie dziecko. Córka starsza jadła 2 razy takie porcję i do tego w ciągu doby były 3 porcje mleka po ok 200ml.
Jak widać nie wszystkie dzieci są idealne do picia mleka
 
Decyzję o powiększeniu rodziny podejelam bez wzgledu na to czy dadzą 500+ czy tez nir[emoji38]
U nas dokładnie było tak samo gdyby nie było tego 500+ decyzja o dwójce dzieci byłaby taka sama.
Kiedyś ktoś mi powiedział mądre słowa że mając jedno dziecko jesteśmy trochę egoistami bo patrzymy co jest tu i teraz a za parę lat jak nas zabraknie to dziecko zostanie same. Przy rodzeństwie zawsze gdzieś ktoś będzie.
 
Dziewczyny doradźcie coś bo sobie nie radzę. Moje dziecko z dnia na dzień jest traficzne mam go serdecznie dosyć dziś już od rana płaczę bo nie mam siły budzi mnie co godzinę jestem niewyspana w ciągu dnia 15 min max pół godz snu , ciągle ryczy o wszystko ani przebrać ani nic przy obcych aktor przy mnie i mężu robi nam terror. Jeść nie chce ani stałych posiłków ani piersi tylko w nocy praktycznie mam nawał bolą mnie piersi. Mam wrażenie że zwariuje zaraz. Dawałam mu paracetamol i viburcol nic nie pomaga.
 
reklama
Jeszcze dodam że ma wysypkę na całym ciele myślałam że to uczulenie na białka mleka ale już nie wiem pełno czerwonych krostek
 
Do góry