reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Tez mam ale myslalam, ze to jakas alergia?
No też myślałam że jakaś alergia bo podobno w ciąży nasila się. Ale trwa to już dobry miesiąc. Psikam woda morska dzis zrobię sobie z soli fizjologicznej zeby plukacale mnie to tak bardzo męczy. Zatoki okropnie bolą. Jak dotykam nosto czuje jakie mam grudy w nosie jakby mi krew krzepla
 
reklama
Piękności moje czy ktoś ma problem z katarem? Ja już nie daje rady i chyba pójdę do lekarza. Mam przez 24h zatkany nos. Jak smarcze psikam kicham A to żółta wydzielina A to z krwia. Czytałam że to hormony ale ja mam problemy zeby oddychać w ten sposób i do tego nos okropnie boli
A ja właśnie przed ciąża miałam straszna alergie, a teraz tylko delikatnie, więc chyba zależy, ale w razie czego mam sól morska do psikania, choć przyznam szczerze mi zawsze mało co pomagała 🤔
 
Cześć.
Nieśmiało dołączam.
Pełna strachu i nadziei.
Wczoraj zrobiłam test tak grubych kresek jeszcze nie miałam. A dziś betę 3041.7. dziś mam 5+0 nie za wysoka beta?
Jutro idę na podstawowe badania, a w środę powtórka bety i prawdopodobnie obciążenia glukozą.
Jestem już po dwóch poronieniach w I trymestrze. W tej ciąży pierwszy raz mam leki. Mam nadzieję, że tym razem się uda.

Czy któraś z was miała tak wcześnie na poziomie 5+2 obciążenie glukoza i bierze insulinę od początku ciąży?

Wizytę u gina prywatnie mam 2.06 próbuje się gdzieś dostać na NFZ by mieć badania za free ale wszędzie tele porady ;/
Hej, gratuluję ciąży ❤️😘
Ja 5+0 miałam betę 2500, nie za wysoka 😉
Oby teraz wszystko było ok ✊
Czemu masz tak szybko obciążenie glukoza? Masz cukrzycę?
 
Dziewczyny jak sobie radzicie z mdlosciami? Jest mi tak bardzo nie dobrze, a jeszcze nawet z lozka nie wstalam. Bylam tylko w toalecie..dzisiaj mam cwiczenia indywidualne, nie wiem czy dam rade😥
Możesz spróbować głęboko oddychać, pić wodę z cytryną albo z czy ma mocno słodkim, jeść migdały i niektórym pomaga imbir. Dla mnie na nieprzechodzące mdłości ( a takie mam zazwyczaj) najbardziej pomaga zwymiotowanie. Wtedy na jakiś czas mam spokój:) musisz szukać swojego sposobu
 
Dziewczyny jak sobie radzicie z mdlosciami? Jest mi tak bardzo nie dobrze, a jeszcze nawet z lozka nie wstalam. Bylam tylko w toalecie..dzisiaj mam cwiczenia indywidualne, nie wiem czy dam rade😥
Ja jem grzankę zaraz jak wstanę. Bo mam mdłości jakby z głodu lub później jak się przejem. Ale nie ukrywam że nie jest u mnie to duży problem.. Mam lekkie mdłości..
 
reklama
Pytanie czy której zlecił lekarz badania prenatalne z krwia ?
Obawiam się troszke tego
Trochę nie rozumiem. Prenatalne zawsze są usg z pobraniem krwi lub to gorsze inwazyjne z pobieraniem czegos z worka owodniowego dziecka ( wbijanie igly w brzuch) .. Ta 1 opcja myślę jest lajtowa..
 
Do góry