reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Molly ten czas dopóki nie czuc ruchów dziecka jest straszny bo nic nie wiadomo a później jak już są to się głupieje czemu się nie porusza nie może chyba tyle spać ? I ciagle coś , jakaś panika :D
Tak to prawda :) wtedy człowiek myśli, że jak już się urodzi to będzie lepiej. A potem to się dopiero zacznie. Czenu tak długo śpi? Oddycha? Nie zakrztusi się jak uleje? Czenu tak trze oczka? Czenu ciągnie za ucho? Dlaczego tak kopię nóżkami? Boki brzuszek? Jest ciepło ubrane? Może za lekko? Szczwpic refunowanymi czy skojarzonymi ? I tak dalej i tak dalej :D

[emoji14]
 
reklama
Robię test kawy. Od kilku dni nie piłam i czułam się dobrze. Ale ciągle mam na nią ochotę, więc dziś pije. Zobaczymy czy będą mdłości [emoji14]

Pytałyście o jedzenie. Ja jem wszystko, na śniadanie zjadłam jajecznicę że szczypiorkiem, pomidorki koktajlowe i 2 kawałki chleba razowego. Tetaz zjadłam z synem winogrono. Na obiad robię pulpeciki w sosie koperkowym z ziemniaczkami i młode kapusta, potem zjem.jezcze jogusrt naturalny z bananem i na kolację pewnie trochę sałaty, makaron pelnozoarnisty i coś tam jeszcze podrzucam. Staram pilnować tego co jem, bo ogólnie jem.duzo syfu i przez to waga strasznie rośnie. I tak zaczęłam z wagą o 7 większą niż w pierwszej ciąży i boję się tego na jakiej skończę
 
To ja tez nie kupuje :) tez jesteście takie ciekawe co do płci ? Jak planowaliśmy ciąże zarzekałam się ze poznam płeć przy porodzie . Teraz już się tak niecierpliwie , bardzo chce wiedzieć kto mieszka w brzuchu :D
Tak bardzo ! To jest moja pierwsza ciąża i wszyscy mówią ze będzie chłopczyk ! Mi akurat wszystko jedno ale gdzieś głęboko w głowie myśle ze to może być dziewczynka 🤷🏼‍♀️ Z mojej strony są same dziewczynki a u partnera sami chłopcy 😂
 
Tak bardzo ! To jest moja pierwsza ciąża i wszyscy mówią ze będzie chłopczyk ! Mi akurat wszystko jedno ale gdzieś głęboko w głowie myśle ze to może być dziewczynka [emoji2372] Z mojej strony są same dziewczynki a u partnera sami chłopcy [emoji23]
A patrzyłaś w chińskim kalkulatorze płci co Ci wychodzi? :D ciekawe ilu z nas się sprawdzi. Ja mam póki co 2 trafienia z moich chłopców :D
 
Dziewczyny ja sie czuje okrutnie. Mdlosci od rana do wieczora. Dzis bylo apogeum i zaliczylam pierwsze wymioty.. jak u Was? Ja dzisiaj 8+0.
 
reklama
Co do kalendarza płci, to jak wy to sprawdźcie? Bo jak ja sprawdzam na tym elektronicznym to wychodzi chłopiec a spojrzę na tą rozpiskę (nawet patrząc na ten wiek co mi obliczyli) i wychodzi dziewczynka 🤷‍♀️
 
Do góry