reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Cześć dziewczyny. Gratki dla wszystkich przyszłych mam. ❤
U mnie też pojawiły się dwie kreski. :cool2:
Jako, że pracuję w przychodni to szybko następnego dnia poleciałam do dziewczyn i zrobiłam beta.
Dziś wypada 4t + 6 i w poniedziałek lecę do lekarza. Wiem, że to może za wcześnie, ale w stomatologii wszystko fruwa w powietrzu i boję się tej całej korony :oo2: więc chcę wszystko sprawdzić. Poza tym to moja pierwsza ciąża a mam już 35lat.
Gratuluję. Pewnie że lepiej dmuchać na zimne.
 
Jak wcześniej byłam trochę zła za tą wpadkę to teraz widząc waszą radość chciałabym być z tym wszystkim z Wami. Jeszcze muszę cierpliwie czekać :)
 
Dziewczyny a ciaza biochemiczna maksymalnie do kiedy się pojawia? W sensie np 4t +6 czy równie dobrze może być i zaczynajac 6 tydzień?
 
Nie jestem specem ale chyba do momentu jak nie wytworzy się serduszko to może byc. Moja szwagierka miała puste jajo w 6 tygodniu. Za to już w następnym cyklu poczęli dwóch pięknych i zdrowych chłopców. :)
Teoretycznie chyba można przyjąć w takim razie, że do 7 tygodnia tak naprawdę.
 
Ale się was tu dużo pojawiło! Gratuluję wszystkim pewnym :)

Ja podobnie jak Ignis tracę mój optymizm ;) z przeczucia ciążowego dziś mam jakieś przeczucie antyciazowe ;) miałyście plamienie implantacyjne? Chyba jutro zrobię test, coś już powinno być widać.
 
reklama
Do góry