reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Wsunęłam nawet nie wiem kiedy 😂 ale ze wzgl że nie miałam toxo najpierw musiałam je sparzyc
 

Załączniki

  • IMG_20200629_172413.jpg
    IMG_20200629_172413.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 55
reklama
Ufff byłam w pracy na chwilę stres był ale jakoś poszło z szefowa się nie widziałam dziewczyny wypytywały jak się czuje itp. Przezylam ale nie chce ich za często odwiedzać nie jest to miłe uczucie jak patrzą z pod byka.
 
A ogólnie jak się czujesz? Wiesz już może kiedy wyjdziesz? Nadal czujesz ból? Dobrze że z maleństwem wszystko jest w porządku. Trzymam kciuki żebyś niedługo już mogła wyjść do domku[emoji110][emoji110][emoji8][emoji173]
A jak się czujesz ?? ból troszkę zmalał?
czuje się zdecydowanie lepiej, mam antybiotyk 3x dziennie, do tego kroplówkę, a pierwszego dnia jeszcze dostałam zastrzyk domięśniowo. no i dają mi jeszcze nospe.
nie wiem kiedy wyjdę, bo nie wiadomo kiedy urologia będzie miała czas wziąć mnie na badania... trochę błędne koło, bo zamiast zrobić, sprawdzić czy wysikalam te kamienie i nic nie ma, to każą człowiekowi czekać i niech leży i się martwi kiedy go zbadają.. dobrze chociaż, że teraz leżę w sali i to całkiem komfortowej, bo 2 osobowej i narazie jestem sama. mam nadzieję, że jutro mnie wezmą na te badania, bo idzie oszaleć [emoji33]
 
czuje się zdecydowanie lepiej, mam antybiotyk 3x dziennie, do tego kroplówkę, a pierwszego dnia jeszcze dostałam zastrzyk domięśniowo. no i dają mi jeszcze nospe.
nie wiem kiedy wyjdę, bo nie wiadomo kiedy urologia będzie miała czas wziąć mnie na badania... trochę błędne koło, bo zamiast zrobić, sprawdzić czy wysikalam te kamienie i nic nie ma, to każą człowiekowi czekać i niech leży i się martwi kiedy go zbadają.. dobrze chociaż, że teraz leżę w sali i to całkiem komfortowej, bo 2 osobowej i narazie jestem sama. mam nadzieję, że jutro mnie wezmą na te badania, bo idzie oszaleć [emoji33]
To trzymam kciuki ! Cieszę się, że już Ci lepiej fizycznie bynajmniej i mam nadzieję, ze Cie zabiora w koncu na te badania. Też sa nie poważni tyle czasu czekać. Z całego zlego trzeba się cieszyć że maluszek dobrze się rozwija i że masz fajniejsze lokum teraz i że pojechałaś w ogóle do szpitala :*! Trzymaj się cieplutko 👌😘
 
I ja jestem już po wizycie. Nie pisałam, bo poszłam znienacka jak mąż wrócił z pracy. Miałam jutro - tzn nadal mam, ale na nfz, poszłam sobie do tego samego lekarza prywatnie, bo wkurzył mnie ostatnio nfz-towski sprzęt. Wszystko ok, dzidzia ma 3.09cm, początek 11tc, wg om mam 10+4 (aplikacja) lekarz mówił 10+3. Serduszko 160/min, dzidziuś cały czas się wiercił ;) jestem spokojniejsza. Teraz zapisze się do lekarza, do którego chodziłam w ciąży z synem na prenatalne, bo ma certyfikat i bdb sprzęt.
Co do L4 jeszcze nie biorę, ale mowil, że jak tylko będę chciała to mam powiedzieć. Jestem zadowolona z wizyty :)
 
Tak z ciekawości 😂 pytanie do dziewczyny, które są już po prenatalnych i mają stwierdzone na ileś tam % że będzie dziewczynka. Czy sprawdziły wam się zachcianki na dziewczynke i ten kalendarz chińskim o którym była mowa na samym początku 🤔😁?

U mnie w chińskim wyszedł chłopak.
Zachcianki hmmm do słodkiego mnie tak sobie ciągnie, mięso mi nie śmierdzi także nie wiem 😀
 
reklama
czuje się zdecydowanie lepiej, mam antybiotyk 3x dziennie, do tego kroplówkę, a pierwszego dnia jeszcze dostałam zastrzyk domięśniowo. no i dają mi jeszcze nospe.
nie wiem kiedy wyjdę, bo nie wiadomo kiedy urologia będzie miała czas wziąć mnie na badania... trochę błędne koło, bo zamiast zrobić, sprawdzić czy wysikalam te kamienie i nic nie ma, to każą człowiekowi czekać i niech leży i się martwi kiedy go zbadają.. dobrze chociaż, że teraz leżę w sali i to całkiem komfortowej, bo 2 osobowej i narazie jestem sama. mam nadzieję, że jutro mnie wezmą na te badania, bo idzie oszaleć [emoji33]
Współczuję Ci bardzo,dobrze, że z maluszkiem wszystko ok, obyś szybciutko doszła do siebie i wróciła do domku.
 
Do góry