reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Właśnie nie wiem bo wczoraj tak patrzę na te zdjecia i Z wyrostka wydaje mi się dziewczynka właśnie ale pewna nie jestem czy na wyrostek patrzylam.. 🙈🙊 mój ukochany nie chce znać płci 😂😂 i on myśli że jak ja się dowiem to mu nie powiem hahah jeszcze przy tych hormonach skaczacych 😂😂🙈 jajcarz nie wiem które z nas ma większe poczucie humoru haha.
 
reklama
Właśnie nie wiem bo wczoraj tak patrzę na te zdjecia i Z wyrostka wydaje mi się dziewczynka właśnie ale pewna nie jestem czy na wyrostek patrzylam.. [emoji85][emoji87] mój ukochany nie chce znać płci [emoji23][emoji23] i on myśli że jak ja się dowiem to mu nie powiem hahah jeszcze przy tych hormonach skaczacych [emoji23][emoji23][emoji85] jajcarz nie wiem które z nas ma większe poczucie humoru haha.
Wrzucisz jeszcze raz zdjęcie?
 
Ja jeszcze mam 2h do wizyty, szczerze żałuję że mój lekarz nie przyjmuje rano, bo tak to z głowy, gotowa od razu z początkiem dnia, a tak cały dzień czekania na tą wizytę, ja to już 2 razy poszłam spać żeby czas szybciej zleciał 😁
 
Więc jestem po usg i wynikach pappa.
Usg ogólnie ok dzidzia dzidzia mi 7 cm starsza o 3 dni.
Ale niestety z wyników krwi wyszło źle mam Trisomia 1:101 .
Jutro mają dzwonić z kliniki genetycznej i na 27.07 mam aminopuncje
A czy Ty dziś miałaś dopiero usg prenatalne? Czyli nie uwzględnili wyniku usg w ogólnym wyniku pappa? Nie pamiętam jak to było ale wydaje mi się że powinien być wynik skorygowany właśnie o wynik usg min?
 
Ja mam dzisiaj jakiś do dupy dzien.. Od rana stres.. Teraz mnie brzuch kłuje i już się serio boje. Poczekam do jutra. Mam nadzieję że jutro wstane jak nowo narodzona i bez żadnych dziwnych akcji.. I gratuluje wszystkim dzisiejszych udanych wizyt.. :)
 
Właśnie mnie to samo interesuje, na necie ciężko coś wyszukać bo są bardzo ogólne informacje
Test PAPP-A jest przesiewowym badaniem prenatalnym, wykonywanym między 10 a 14 tygodniem ciąży opartym o statystyczną analizę parametrów krwi i USG. Uzyskane wyniki mają wartość statystyczną i należy je w też w taki sposób traktować i interpretować. Jeśli więc na twoim wyniku pojawia się zapis 1 : 50 to oznacza on prawdopodobieństwo, że jedna na 50 kobiet z takimi samymi wynikami badań biochemicznych urodzi dziecko z wadą genetyczną (aberracją chromosomową), a 49 bez aberracji.
Chyba to w najłatwiejszy sposób opisuje na czym polega STATYSTYKA testu pappa
 
reklama
Do góry