reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dzięki, ale mi bardziej chodzi o konkrety. Np jakie odchylenie crl wg statystyki już daje ryzyko wady; od jakiego wieku wzrasta ryzyko wady (35?); jakie wartości innych parametrów i z jakimi odchyleniami od standarów wskazują na ryzyko. No domyślam się, że żadnej matrycy na to nie ma w Internecie, ale chodzi mi o jakieś główne punkty, przez które wynik wskazuje na ryzyko.
Tutaj masz rozpisane poszczególne parametry Link do: 𝗧𝗲𝘀𝘁 𝗣𝗔𝗣𝗣-𝗮 𝘄𝘆𝗻𝗶𝗸𝗶 ✔ wskazania ✔ pewność ✔ cena testu PAPPa ❤❤❤.
 
Dzięki, ale mi bardziej chodzi o konkrety. Np jakie odchylenie crl wg statystyki już daje ryzyko wady; od jakiego wieku wzrasta ryzyko wady (35?); jakie wartości innych parametrów i z jakimi odchyleniami od standarów wskazują na ryzyko. No domyślam się, że żadnej matrycy na to nie ma w Internecie, ale chodzi mi o jakieś główne punkty, przez które wynik wskazuje na ryzyko.
Ale to ocenić może tylko lekarz. Ma specjalne programy do tego, nie da się samemu przeliczyć.
 
Czy te wolne beta Hcg brane pod uwagę w teście pappa to to samo badanie bety które większość z nas robiła na początku ciąży?
 
Kurcze, ale ładne rzeczy są ubrankowe teraz na wyprzedaży. Kupiłabym, ale się boję jeszcze pakować w róże, bo jak jednak siusior się ujawni to co ja zrobię? Szkoda, ze uniwersalnych jest tak mało.
Też już poczynilabym zakupy, ale masz rację, bo przeważnie coś jest albo dla chłopca albo dla dziewczynki. Malo jest neutralnych rzeczy.
 
przeglądam smyka, 5 10 15 i coccodrillo, bo innych sklepów online nie znaju
Spoko. W sumie nie wiem po co.pytam, bo raczej i tak nic na razie nie kupie. Robie wstepny kosztorys remontu i juz mnie glowa boli od wydatków 😅
Calkiem mozliwe, ze bede was teraz zadrwczac zdjęciami wszelkimi, ale nie zrazajcie.sieA ;) na pierwszy ogien tapeta, zdjecie nizej, do pokoju trojki dzieci, dwoch chłopców i dziewczynki. Zakochalam sie w niej, mojemu mężowi sie bardzo podoba tez, ale nie wiem czy nie za dziewczeca. Druga rzecz- łóżko dla starszegi synka. Jak mlodziki sieto.urodza, to bedzie mial prawir 2 lata i dostanie nowe łóżko. Ktore fajniejsze wg was?
Screenshot_2020-06-30-22-42-07.png
Screenshot_2020-07-01-13-06-40.png
Screenshot_2020-07-01-13-07-07.png
 
Spoko. W sumie nie wiem po co.pytam, bo raczej i tak nic na razie nie kupie. Robie wstepny kosztorys remontu i juz mnie glowa boli od wydatków [emoji28]
Calkiem mozliwe, ze bede was teraz zadrwczac zdjęciami wszelkimi, ale nie zrazajcie.sieA ;) na pierwszy ogien tapeta, zdjecie nizej, do pokoju trojki dzieci, dwoch chłopców i dziewczynki. Zakochalam sie w niej, mojemu mężowi sie bardzo podoba tez, ale nie wiem czy nie za dziewczeca. Druga rzecz- łóżko dla starszegi synka. Jak mlodziki sieto.urodza, to bedzie mial prawir 2 lata i dostanie nowe łóżko. Ktore fajniejsze wg was?
Zobacz załącznik 1142027Zobacz załącznik 1142028Zobacz załącznik 1142029
Pierwsze :)
 
Spoko. W sumie nie wiem po co.pytam, bo raczej i tak nic na razie nie kupie. Robie wstepny kosztorys remontu i juz mnie glowa boli od wydatków 😅
Calkiem mozliwe, ze bede was teraz zadrwczac zdjęciami wszelkimi, ale nie zrazajcie.sieA ;) na pierwszy ogien tapeta, zdjecie nizej, do pokoju trojki dzieci, dwoch chłopców i dziewczynki. Zakochalam sie w niej, mojemu mężowi sie bardzo podoba tez, ale nie wiem czy nie za dziewczeca. Druga rzecz- łóżko dla starszegi synka. Jak mlodziki sieto.urodza, to bedzie mial prawir 2 lata i dostanie nowe łóżko. Ktore fajniejsze wg was?
Zobacz załącznik 1142027Zobacz załącznik 1142028Zobacz załącznik 1142029
Pierwsze a tapeta śliczna ale jak dla mnie również dziewczecą :)
 
reklama
To łóżko niżej jest do kitu, musi być z boku blokada. Mój syn ma autko łóżko i są boki pełne, dzięki temu nie spadł nigdy w nocy.
Jest bardzi niskie, wiec to mi akurat nie przeszkadza, ze nie ma boków. Jak sie stoczy, ti daleko i tak nie poleci, a w koncu sie nauczy
 
Do góry