reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Hej dziewczyny, oj znów sporo do nadrobienia😱 dziewczyny nieodpowiedzialna jestem🤦‍♀️ byłam dziś rano na krzywej cukrowej więc nie zażyłam euthyroxu i przyszłam do domu właśnie i już mi słabo było taka byłam gloda więc rzuciłam się na śniadanie i teraz przypomniałam sobie ze nie zażyłam tego euthyroxu 🤦‍♀️🤦‍♀️ a miałam zaraz po wejściu do domu w głowie "pierwsze tabletka" no i nie zażyłam.
 
Ostatnia edycja:
Wiem że ten temat był jakiś czas już temu ale czy jest tu jeszcze ktoś oprócz mnie kto od zrobienia testu nadal wstrzymuje się z seksem i boi się skurczów macicy przy orgazmie itd i ogólnie innych skutków ubocznych?
My raz wspozylismy z 2-3 tyg temu. Ale oboje stwierdziliśmy że to nie to i poczekamy jak libido wzrośnie. Bo aktualnie przez stres spadło prawie do zera
 
Dzień dobry trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja muszę sobie znaleźć coś do robienia bo muszę leżeć i się nudzę.

Ja wczoraj miałam przyspieszoną wizytę ze względu na krwawienie. Następna 16.07.
Jeśli lubisz pisać to może zacznij pisać bloga?
Pooglądam seriale, poczytaj książki.
 
Ja tak mam - początkowo lekarz zalecił mi, aby na jakiś czas wstrzymać się ze współżyciem, żeby wszystko ładnie się zagnieździło i zeby uniknąć plamień, skurczy itd.. do tej pory mam jakąś silną blokadę, że coś może się stać, a jestem już w 12+1 tc.. Najbliższą wizytę mam za tydzień i wtedy pewnie podpytam lekarza jak tam sytuacja, pewnie jak powie, że spokojnie możemy już współżyć to się zrelaksuję pod tym względem 😊
Ja w 6tc dostałam pozwolenie ale zaczęłam plamic i się zatrzymaliśmy. Libido zerowe a do tego mam luteine dopochwową i jakoś średnio chce się bzykać jak cały dzień coś że mnie ciecze że tak bezposrednio się wyrażę
 
Przyszly mi wyniki badan prenatalnych uzupelnione o wynik testu pappa. Wysokie ryzyko u obu dzieci :( 1:165 i 1:284
Dzwonilam do mojego gina i mam sie umowic do genetyka i przemyśleć czy chce robic amniopunkcje, nifty, czy nic niw robic. Jestem zalamana. Kolowrotek w glowie, lzy mi same leca. Masakra jakaś. Na usg bylo wszystko w porzadku. Teraz zaluje, ze robilam te cholerna pappe
 
reklama
Przyszly mi wyniki badan prenatalnych uzupelnione o wynik testu pappa. Wysokie ryzyko u obu dzieci :( 1:165 i 1:284
Dzwonilam do mojego gina i mam sie umowic do genetyka i przemyśleć czy chce robic amniopunkcje, nifty, czy nic niw robic. Jestem zalamana. Kolowrotek w glowie, lzy mi same leca. Masakra jakaś. Na usg bylo wszystko w porzadku. Teraz zaluje, ze robilam te cholerna pappe
Kuswa zawsze cos musi byc cholera.Spokojnie.Wiesz,ze ta pappa taka jest.Ja bym nifty zrobila,trudno ,w tych wszystkich wszystkich wydatkach jeszcze to musi byc :(
 
Do góry