reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja w żadnej ciąży nie miałam takiego - szczerze nie wiedziałam nawet że można coś takiego kupić.
Znając siebie i bardzo trudne początki tej ciąży, wolę nie stwarzać dla siebie sytuacji do paniki. A zapewne nie raz bym się niepotrzebnie nakręciła.
Może nie mam racji i też by mnie to uspokoiło nie raz. Sama nie wiem.
Narazie skupiam się na walce z krwiakiem.
Miłego dnia.
W jaki sposob walczysz z krwiakiem? Ja biorę 3*duphaston dziennie i nic :/ nie zmniejsza się nawet. Zaczynam się martwić, bo czytałam ze do 2 trymestru powinny same się wchłonąć :/
 
reklama
Witajcie! U mnie na topie jagodzianki[emoji16]
O mamo! Ale kusisz ;p
Ja od wczoraj mam nasilenie mdlosci nic nie mogę przełknąć na siłę jem zupę jarzynowa (bez marchwi) wszystko mi śmierdzi w nocy mi się śniło,że dziś kupię sobie śledzie i zjem... pojechaliśmy z mężem an zakupy zobaczyłam śledzie i myślałam że nie zdążę opuścić sklepu. Coś czuję że to moje dziecko oczami jesc będzie 😅.
 
W jaki sposob walczysz z krwiakiem? Ja biorę 3*duphaston dziennie i nic :/ nie zmniejsza się nawet. Zaczynam się martwić, bo czytałam ze do 2 trymestru powinny same się wchłonąć :/
Leżę już 3 tygodnie. I drugie tyle przede mną. Mój się zmniejszył tylko o 1 cm w ciągu dwóch tygodni.
 
Na razie na puls nie patrzę tylko słucham bo słabo łapie jest jeszcze wcześnie skończyłam 13 tydzień raz pokazuje ok 160 a raz nic nie pokazuje. W moim detektorze trzeba trochę odczekać żeby pokazało puls na monitorze, jak dzidzia się w tym czasie kręci to ciężko żeby pokazało. Jeszcze nie sprawdziłam jednego ustawienia może na nim będzie inaczej. Nie słucham długo i to pewnie też dlatego.
Jaki masz detektor? 😊
 
Ach :-( mi nie kazali lezec ale byc moze tez mnie to czeka jak nie bedzie postepu w leczeniu tym duphastonem. Trzymam kciuki aby Twoj krwiak zniknął szybko.
Dziękuję :-) U mnie jest dość spory więc długa droga przede mną.
Tutaj na forum kilka dziewczyn zmaga się z tym problemem i każda leżała bądź leży. Powodzenia również.
 
reklama
Do góry